Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Біженці з Сирії можуть використати Україну, щоб потрапити в Німеччину - ЗМІ

Біженці розглядають нові маршрути, щоб оминути Сербію і потрапити до Німеччини, при цьому їх шлях може пролягати і через західну Україну.

Про це повідомляє сербське видання Kurir з посиланням на дані спецслужб регіону.

Зокрема, за інформацією спецслужб, в турецьких таборах для біженців поширюють карти арабською мовою, на яких зображено нові маршрути міграції, які не включають Сербію.

Нові маршрути пролягають з Туреччини в Грецію, Болгарію і Румунію, а також західну Україну і Польщу, звідки мігранти можуть потрапити до Німеччини і скандинавських країн.

 

Як зазначає видання, Україна, де більше року триває війна, вперше фігурує в маршрутах біженців.

"За цією картою, яку поширюють в таборах мігрантів з середини вересня, Сербія не включена в маршрути міграції. Це не означає, що вони припинять заходити в нашу країну і Македонію, однак слід очікувати зменшення потоку мігрантів", - сказав співрозмовник видання.

Пошук нових маршрутів біженцями розпочався після того, як Угорщина посилила міграційне законодавство і частково збудувала стіну на кордоні з Сербією і Словенією.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи