Важливість: 
3
Безкоштовний онлайн-курс "Партизанський спротив" на платформі vyshkil.ua

«Вишкіл» це теорія мілітарних дисциплін у вигляді якісних онлайн курсів, та практичні тренування і семінари у більшості регіонів України. Онлайн курси повністю безкоштовні. Тренування та семінари на платній основі.

Метою проекту «Вишкіл» є якісна підготовка широкого загалу українців до викликів, які висуває війна чи гібридна агресія. Фронтові бої, дії в запіллі ворога, партизанський рух чи сутичка с озброєними злочинцями вимагають особливих знань і навичок, котрі є запорукою вашого виживання і свободи. Досвід Майдану, досвід спротиву злочинному свавіллю і російській агресії – довели, що врешті тільки здатність до збройного опору гарантує життя та волю. Якщо Ви готові взяти на себе відповідальність за долю рідних та країни, необхідно навчитися робити цю роботу.

Викладачами проекту є найкращі інструктори України із профільних віськових дисциплін. Як було зазначено, викладання ведеться двома способами: теоретичні онлайн курси та практичні семінари. Викладання онлайн є безкоштовним, проводится українською мовою, долучитися можуть усі бажаючі. Практичні семинари, лекції та тренування оффлайн доступні у більшості обласних центрів України. Участь в оффлайн семінарах та тренінгах є платною, кошти йдуть на оплату праці інструкторів та підтримку проекту. Зареєструватись можна, обравши відповідну подію із наведених нижче.

«Вишкіл» стане в нагоді тим, хто ще тільки збирається до лав ЗСУ, вже служить у них солдатом чи офіцером, а також усім відповідальним громадянам, що бажають жити в суспільстві, яке завжди спроможне себе захистити.

Інформація з сайту https://vyshkil.ua/

Курс "Партизанського спротиву" на "Вишколі"

Наші інтереси: 

Самооборона.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка