Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
196

«Бенефіціар»: хто приїжджає до олігарха Коломойського в Ізраїль перед 2 туром?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Олігарх Ігор Коломойський, який має очевидний зв’язок із Володимиром Зеленським, найближчими тижнями може отримати найбільший вплив на державну політику за часи своєї діяльності. Тож не дивно, що вже вишикувалась черга із охочих поспілкуватись з ним.

Програма «Схеми» вирушили в Ізраїль до курортного міста Герцлії, куди олігарх перебрався із Женеви восени минулого року по Ізраїльському паспорту.

Там, у невеличкому курортному містечку під Тель-Авівом журналістам вдалося відшукати його офіс. Схоже, саме там тепер розмістився «центр домовленостей».

Міністр-втікач часів Януковича Ставицький, колишній голова АП Льовочкін, міський голова Харкова Кернес, колишній російський, а тепер уже український бізнесмен Фукс, екс-співвласник «Приватбанку» Боголюбов і ще деякі депутати з групи «Відродження» – неповний список візитерів ізраїльського офісу Коломойського, зафіксованих «Схемами» лише протягом кількох днів.

 

Наші інтереси: 

Гадюче кубло розворушилося. Проголосувати за Порошенка - це врятувати Україну від недобитої ригівської наволочі!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Зеленський - класичний єврейський етнічний проект. Подивіться на ці колоритні обличчя і животи. Дуже пізнавальний фільм.

До речі, виявилося, що екс-міністр енергетики Едуард Ставицький - це насправді Натан Розенберг. Скільки ще таких замаскованих "українців"...

Все, що робиться з власної волі, - добро!