Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

З поверненням Приватбанку Коломойському він ще раз обдере українців на 150 млрд, – Ар’єв

Світ:

Якщо Приватбанк буде повернутий Коломойському, то ви заплатите двічі по 150 мільярдів гривень олігарху. Перша половина – гроші вкладників, які Коломойський викрав, через що і була націоналізація, зокрема, на вимогу МВФ. Друга половина – він може забрати банк з влитими туди державою грошима для закриття діри, щоб він не впав.

Про це попередив народний депутат Володимир Ар’єв на своій сторінці у Фейсбук. 

"Грабунок країни і громадян на 11 млрд. доларів - це перевищує всі можливі корупційно-воровські оборудки, відомі в Східній Європі, без РФ! Корупція, кажете? Коли нас пошле куди подалі МВФ з такими історіями, то потім всі зрозуміють що наробили з новим курсом долара, який важко спрогнозувати. Але буде пізно. Зараз ще не пізно. До 21 квітня", - написав Ар’єв.

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку, йдеться на офіційному сайті суду.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи