Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Айтішник у Вегасі. Що показують українські стартапи на виставці CES 2019

Світ:

8 січня у Лас-Вегасі стартувала найбільша виставка споживчої електроніки CES 2019. Разом з компаніями з усього світу свої продукти презентують 8 вітчизняних стартапів в українському павільйоні Ukraine Tech Pavilion. Український павільйон на CES у Лас-Вегасі відкривається вже третій рік.

Одними з його організаторів є Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA). Виконавчий директор UVCA Ольга Афанасьєва розповіла журналу Новое время, що журі відбирає для участі у виставці тільки ті продукти, які належать до категорії споживчої електроніки, здатні вплинути на ринок, мають свій функціонуючий прототип і представляються на CES вперше.

"У 2017-му і 2018-му стартапи, які поїхали в Лас-Вегас, змогли продати свій продукт і налагодити партнерські відносини з представниками таких компаній як Tesla, Lockheed Martin, Bosch, Samsung. Вcі учасники отримали вигідні пропозиції від потенційних інвесторів, партнерів і викликали резонанс на виставці. З кожним роком наші стартапи все краще презентують себе і привертають увагу не тільки бізнесу", - сказала Ольга Афанасьєва.

НВ представляє короткий огляд продуктів, які презентуватимуть українські компанії на виставці в Лас-Вегасі в найближчі три дні. 

Jollylook

 

 

Вінтажна камера з перероблених матеріалів не використовує ніякої електроніки - тільки папір, лінзи і картридж для миттєвих фотографій. Пристрій продають за $55 (близько 1500 грн), а додатково можна купити набір фільтрів, підставки або різні плівки. Камера годиться як сувенір завдяки своєму незвичайному дизайну, простоті у використанні, компактності й екологічності.

Nuka

 

 

Cтартап пропонує "вічний" блокнот, який практично неможливо знищити або списати. Спеціальний папір не промокає і на ньому можна стерти навіть звичайну кулькову ручку. Показово, що нотатки в блокноті можна оцифрувати і синхронізувати з хмарним сховищем через додаток.

Photon LMS

Фото: Photon LMS

Портативна модульна фотостудія замахнулася вирішити вічну проблему поганого освітлення. Подібно іншому українському стартапу iBlazr, компанія пропонує кілька блоків, що підключаються до смартфону або ПК і вміщають від 2700 світлодіодів.

Компактне освітлення буде коштувати набагато дешевше, ніж дорогі набори спалахів, софітів і екранів з відображенням, але має значно поліпшити якість фотографії. Вартість такої фотостудії - майже $400.

Rawr

Фото: Rawr

Переймаючи досвід одного з найуспішніших сучасних вітчизняних стартапів Petcube, представники Rawr також вирішили акцентувати увагу на спілкуванні користувачів з тваринами.

Їхнім продуктом є нашийник, підключений до інтернету, який дає змогу через мобільний додаток відстежувати місце розташування вашого вихованця, його стан, має світлодіодне підсвічування, а також датчик температури.

FunLight

 

 

Оригінальний атракціон пропонує користувачам випробувати віртуальну реальність без будь-якого додаткового обладнання. Потужні проектори передають зображення на стіни і підлогу, тому гравці бачать однакове зображення і можуть взаємодіяти один з одним.

Рухи людини контролюють інтерактивні датчики, які і передають світлові сигнали. Протестувати технологію можна в столичному ТРЦ Lavina Mall.

Flasty

 

 

3D-принтером у США в 2019-му вже нікого не здивуєш. А як щодо тривимірного принтера, який друкує їжею? Пристрій може створювати будь-які фігури з шоколаду, сиру, хліба або будь-якої іншої харчової сировини.

Ціна принтера - приблизно $1500. Виробники планують пропонувати його клієнтам у готельно-ресторанному бізнесі та креативних індустріях.

Whooshi

 

 

"У вуха" пропонує користувачам не тільки бездротовий Bluetooth-підсилювач звуку, але і смарт-програму, яка персоналізує звук під ваш унікальний слух.

Для налаштування пристрою під себе необхідно пройти тест у додатку і спеціальний алгоритм підбере необхідні моделі звучання.

iGlam

Фото: iGlam

Інтелектуальна ювелірна прикраса, яка автоматично підбирає кольорову гаму під одяг користувачів. Через додаток розумна прикраса може сканувати колір безпосередньо з одягу і адаптуватися до нього.

Кільце виготовлено зі срібла 925 проби з напівдорогоцінним камінням.

Наші інтереси: 

Неймовірно, але факт! Українські винахідники виходять на світові рубежі зі своїми неймовірними винаходами. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи