Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Айтішник у Вегасі. Що показують українські стартапи на виставці CES 2019

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

8 січня у Лас-Вегасі стартувала найбільша виставка споживчої електроніки CES 2019. Разом з компаніями з усього світу свої продукти презентують 8 вітчизняних стартапів в українському павільйоні Ukraine Tech Pavilion. Український павільйон на CES у Лас-Вегасі відкривається вже третій рік.

Одними з його організаторів є Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA). Виконавчий директор UVCA Ольга Афанасьєва розповіла журналу Новое время, що журі відбирає для участі у виставці тільки ті продукти, які належать до категорії споживчої електроніки, здатні вплинути на ринок, мають свій функціонуючий прототип і представляються на CES вперше.

"У 2017-му і 2018-му стартапи, які поїхали в Лас-Вегас, змогли продати свій продукт і налагодити партнерські відносини з представниками таких компаній як Tesla, Lockheed Martin, Bosch, Samsung. Вcі учасники отримали вигідні пропозиції від потенційних інвесторів, партнерів і викликали резонанс на виставці. З кожним роком наші стартапи все краще презентують себе і привертають увагу не тільки бізнесу", - сказала Ольга Афанасьєва.

НВ представляє короткий огляд продуктів, які презентуватимуть українські компанії на виставці в Лас-Вегасі в найближчі три дні. 

Jollylook

 

 

Вінтажна камера з перероблених матеріалів не використовує ніякої електроніки - тільки папір, лінзи і картридж для миттєвих фотографій. Пристрій продають за $55 (близько 1500 грн), а додатково можна купити набір фільтрів, підставки або різні плівки. Камера годиться як сувенір завдяки своєму незвичайному дизайну, простоті у використанні, компактності й екологічності.

Nuka

 

 

Cтартап пропонує "вічний" блокнот, який практично неможливо знищити або списати. Спеціальний папір не промокає і на ньому можна стерти навіть звичайну кулькову ручку. Показово, що нотатки в блокноті можна оцифрувати і синхронізувати з хмарним сховищем через додаток.

Photon LMS

Портативна модульна фотостудія замахнулася вирішити вічну проблему поганого освітлення. Подібно іншому українському стартапу iBlazr, компанія пропонує кілька блоків, що підключаються до смартфону або ПК і вміщають від 2700 світлодіодів.

Компактне освітлення буде коштувати набагато дешевше, ніж дорогі набори спалахів, софітів і екранів з відображенням, але має значно поліпшити якість фотографії. Вартість такої фотостудії - майже $400.

Rawr

Переймаючи досвід одного з найуспішніших сучасних вітчизняних стартапів Petcube, представники Rawr також вирішили акцентувати увагу на спілкуванні користувачів з тваринами.

Їхнім продуктом є нашийник, підключений до інтернету, який дає змогу через мобільний додаток відстежувати місце розташування вашого вихованця, його стан, має світлодіодне підсвічування, а також датчик температури.

FunLight

 

 

Оригінальний атракціон пропонує користувачам випробувати віртуальну реальність без будь-якого додаткового обладнання. Потужні проектори передають зображення на стіни і підлогу, тому гравці бачать однакове зображення і можуть взаємодіяти один з одним.

Рухи людини контролюють інтерактивні датчики, які і передають світлові сигнали. Протестувати технологію можна в столичному ТРЦ Lavina Mall.

Flasty

 

 

3D-принтером у США в 2019-му вже нікого не здивуєш. А як щодо тривимірного принтера, який друкує їжею? Пристрій може створювати будь-які фігури з шоколаду, сиру, хліба або будь-якої іншої харчової сировини.

Ціна принтера - приблизно $1500. Виробники планують пропонувати його клієнтам у готельно-ресторанному бізнесі та креативних індустріях.

Whooshi

 

 

"У вуха" пропонує користувачам не тільки бездротовий Bluetooth-підсилювач звуку, але і смарт-програму, яка персоналізує звук під ваш унікальний слух.

Для налаштування пристрою під себе необхідно пройти тест у додатку і спеціальний алгоритм підбере необхідні моделі звучання.

iGlam

Інтелектуальна ювелірна прикраса, яка автоматично підбирає кольорову гаму під одяг користувачів. Через додаток розумна прикраса може сканувати колір безпосередньо з одягу і адаптуватися до нього.

Кільце виготовлено зі срібла 925 проби з напівдорогоцінним камінням.

Наші інтереси: 

Неймовірно, але факт! Українські винахідники виходять на світові рубежі зі своїми неймовірними винаходами. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи