Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
46

Авторів та акторів серіалу "Чорнобиль" висунуть на Шевченківську премію

Важливість: 
2

Лауреат Гран-прі Каннського кінофестивалю український режисер Мирослав Слабошпицький вважає, що американці багато зробили для України своїм серіалом. Тому він  висуне авторів та акторів серіалу "Чорнобиль" на отримання Шевченківської премії. Слабошпицький входить до комітету з питань Шевченківської премії у сфері культури.

19081206.jpg

Фото: instagram.com/hbo

"На найближчому засіданні комітету з питань присудження Шевченківських премій я обов’язково номіную сценариста Крейга Мазіна, режисера Йохана Ренка, оператора Якоба Ірі, а також акторів Стеллана Скарсгарда і Емілі Вотсон на здобуття вищої державної нагороди України в галузі культури і мистецтва", – розповів Слабошпицький в інтерв'ю "КП в Україні".

5-серійний серіал "Чорнобиль" від HBO вийшов на екрани в травні 2019-го. Сюжет серіалу зав'язаний на подіях, що відбувалися в перші години після техногенної катастрофи в місті Прип'ять у 1986 році.

Серіал "Чорнобиль" очолив рейтинг найпопулярніших серіалів усіх часів за версією найбільшої у світі бази даних про кінематограф IMDb. 

Наші інтереси: 

Вражаючий американський серіал про Чорнобиль. Цікава пропозиція висунути творців серіалу на Шевченківську премію.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: