Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Серіал "Чорнобиль" викликав туристичний бум

Туристичні агентства відзначили 40-відсоткове зростання бронювань англомовних турів до Чорнобильської зони. Головне - щоб зростання інтересу до Чорнобиля не перетворило його з місця страшної аварії в звичайний туристичний маршрут.

19060801.png

Фото: біля нового саркофагу. REUTERS/Valentyn Ogirenko

Успіх серіалу "Чорнобиль", який досліджує найстрашнішу ядерну аварію в світі, викликав сплеск інтересу до Чорнобилю справжнього: значно збільшилася кількість туристів, охочих побачити ядерний саркофаг і місто-привид, що межує з ним, повідомляє Reuters.

В Прип'яті, місті-примарі, в якому колись жили 50 тисяч людей, що в основному, працювали на станції, в парку атракціонів досі є іржава бухта з каруселлю та позашляховою машиною, а також гігантське колесо огляду, яке так і не запрацювало. Колесо повинно було відкритися на 1 травня.

От якраз сюди і приїжджають туристи - в Чорнобиль, проїхавши 120 км з Києва до району, де вони можуть побачити пам'ятники жертвам і покинуті села і пообідати в єдиному ресторані. Потім їх доставляють до четвертого реактора, який з 2017 року вкритий величезним металевим куполом висотою 105 метрів , що вкриває місце вибуху і залишки будівлі. День закінчується прогулянкою Прип'яттю.

"Багато людей приходять сюди, вони задають багато питань про всі події. Людям все більш і більш цікаво", - кажуть екскурсоводи.

Коли Крейг Мазін, творець міні-серіалу "Чорнобиль", приїхав сюди перед написанням сценарію, він сказав: "Ходити там, де вони ходили, було так дивно, і ,перебуваючи під тією ж частиною неба, ви починаєте відчувати себе трохи ближче в деякому розумінні до того, ким вони були".

Гості з зарубіжних країн переконані, що кількість зацікавлених значно збільшиться завдяки серіалу. Але відразу ж наголошують: зростання кількості туристів може мати зворотний бік - місце трагедії може перетворитися в звичайний туристичний об'єкт.

 

 

 

Наші інтереси: 

Чудовий і правдивий американський серіал про Чорнобиль підніме багато важливих тем, а не тільки викличе зацікавленість туристів. Наприклад, цю тему 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
туризм
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи