Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Хто насправді організував аварію на ЧАЕС - Секретний фронт

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Щоб зупинити падіння цін на нафту, СРСР намагався довести, що ядерна енергетика небезпечна. Для цього радянські спецслужби розробили таємний план аварії на атомній станції Української РСР, територіально найближчої до країн Європи.

Цей план почали розробляти ще з 1982 року. 

Москва забажала провести експеримент на атомних станціях. Ленінградська, Курська і Брянська станції категорично відмовилися. Почали тиснули на Чорнобильську станцію. При цьому команду вирішили дати, коли буде "підходяща погода" - вітер на Європу.

26 квітня 1986 року о 1 годині ночі Москва віддала наказ розпочати випробування на ЧАЕС. І вже через 40 секунд від початку стається катастрофа.

Світова спільнота дізналася про вибух на ЧАЕС раніше за українців, які мешкали поблизу Чорнобиля. 

Наші інтереси: 

Комуністи не дбали про людей держави, якою правили. Потрібно розуміти, що народи СРСР для правлячої комуністичної верхівки були гноєм, вона їх просто визискувала, а ідеологічна боротьба КПРС перетворилася на хворобливий пунктік, із-за якого відбувалися великі і маленькі катастрофи, руйнувалися долі "простих радянських людей". Але хтось і досі ще сумує за СРСР! Звісно, що то нащадки великих і маленьких комуністичних керівників, усілякої партійної номенклатури, які за рахунок своєї посади, вислужуючись перед Москвою, завжди мали і хліб, і до хлібу, мали, де жити і що їсти, не знали, що таке дефіцит товарів і черги за найелементарнішим!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Чорнобильську катастрофу організувала Москва з метою підняття цін на нафту і збереження СРСР від банкрутства. Одразу ж після вибуху на ЧАЕС ціни на нафту різко пішли вгору.
Після аварії Німеччина взагалі відмовилася від своєї ядерної програми і потрапила в енергетичну та корупційну залежність від Росії.

"Німеччина, як і більшість країн світу, виробляє більшість електроенергії з традиційних викопних видів палива. Ядерна енергетика розроблялася як основне джерело електроенергії, допоки політичний тиск не зупинив її розвиток в середині 1980-х років. З тих пір не було споруджено жодної нової АЕС".
Вікіпедія

Все, що робиться з власної волі, – добро!