Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Автобусний лоукостер FlixBus анонсував вихід на український ринок

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

11 червня представники компанії проведуть прес-конференцію в Києві, на якій розкажуть про плани співпраці з українськими автобусними компаніями та новий стандарт міжміських перевезень в Україні.

Найбільший  європейський оператор автобусних перевезень FlixBus оголосив про наміри зайти на український ринок, повідомляє ЦТС.

Зараз маршрути FlixBus сполучають понад 2000 населених пунктів у 29 країнах.

У 2016 році FlixВus продавав квитки на автобуси зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін та інші європейські міста. Ці поїздки здійснювала компанія Leo Express.

Так само у 2017 році інший партнер FlixВus – компанія Umbrella – здійснювала автобусні перевезення з Києва, Львова, Рівного і Житомира до Польщі та Чехії. Квитки Київ-Прага коштували від 5 євро.

Наші інтереси: 

Європа в Україні. Або живемо, як в Європі. Європейський досвід поступово охоплює всі сфери нашого життя. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Їхала минулого року з Познані до Гданська автобусом цього оператора. За 29 злотих! Це 200 грн. А це - більше 250 км (бо заїжджали ще в Бидгощь). Дуже сподобалося. І автобус (з туалетом), і водій і зручний спосіб взяти квиток (через додаток на телефоні). У них також частенько можна спіймати акції і знижки. Тож дуже радію, що тепер вони будуть в Україні.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Мала нагоду скористатися цією автобусную фірмою Францією.
Дуже сподобалися мені і їхні низькі ціни, і зручність автобусів, дармовий wifi, пристрої для заряджання телефонів-компі..., чистота, вічливість водіїв..., "IT-розумність" їхньої праці, екологічність трьох справжніх німецьких зановників, і гнучкість їхньої співпраці з партнерами (навіть з родинними фірмочками!) - вони ж самі виросли зі стартапів.Тішуся, що нарешті до України "доїхали"!
Коли їх запитувала, вони ще не були готові ☺

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !