Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Австралія приєднується до США і вимагає від Китаю розслідування спалаху COVID-19

Важливість: 
4

Австралія вимагає провести прозоре розслідування щодо "уханського" вірусу. Уряд Австралії сумнівається в правдоподібності наданих Китаєм даних про спалах епідемії коронавірусу і вимагає міжнародного розслідування щодо походження і поширення інфекції.

20020404.jpeg

Фото: Синьхуа

19 квітня в ефірі телеканалу ABC міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн заявила про "дуже високий рівень" стурбованості з приводу транспарентності (прозорості)  Пекіна.

"Проблеми з коронавірусом – це питання для незалежної перевірки, і я вважаю це дуже важливим для нас питанням. Насправді Австралія наполягатиме на цьому", – сказала глава МЗС.

Відносини між країнами погіршилися на тлі звинувачень Австралії у втручанні Китаю у внутрішні справи та стурбованість зростаючим і надмірним впливом Китаю в Тихоокеанському регіоні.

Раніше даржсекретар США Майк Помпео закликав Пекін "визнати" справжнє походження пандемії, після того, як з'явилися припущення, що джерело захворювання перебувало у лабораторії в Ухані.

Також розслідування журналістів показало, що Китай приховував інформацію про коронавірус протягом перших шести днів, що знизило швидкість реакції урядів всього світу.

Цікаво, що Китай вже загрожує Австралії наслідками у разі розслідування. Посол Китаю в Австралії Чен Цзінье попередив про те, що вимоги місцевої влади про розслідування через поширення коронавірусу негативно позначаться на двосторонніх відносинах, пише газета The Australian Financial Review.

Наші інтереси: 

Дослідити, як насправді почалася ця істерія з новим коронавірусом.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

"Китай вже загрожує Австралії наслідками у разі розслідування" -

промовисте !!!

Звичайно невинний навпаки сприяє розслідуванню...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !