Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Аріянство та іудохристиянство - дискусія про Арійський стандарт на УР-3 "Радіо Культура"

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

7 липня 2016 р. в Києві на Третьому каналі Українського радіо у прямому ефірі український політик, поет і мовознавець Павло Мовчан розмовляв з футурологом і письменником Ігорем Каганцем про книжку "Арійський стандарт" (2014), аріянство та іудохристиянство як дві протилежні релігійно-світоглядні системи, Творця Всесвіту, Ісуса Хреста, готів-українців, філософію динамізму, нову расу, кризу та її подолання.  

Наші інтереси: 

Просуваємо правильні ідеї на загальнонаціональному рівні. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ірина Чорна.

Я би не акцентувала увагу на особистості пана Мовчана. Він хотів показати (можливо навіть за задумом) позицію людей, які вперше чують про аріянство, аріохрестиянство. Людей, які навчені за законами іюдохристиянства, які по суті є рабами чужої волі, хоча приймають її за свою. Після роз'яснень незрозумілих, абсолютно неподібних на сучасні твердження позицій світосприйняття, зрештою виходить порозуміння. А головне, людина отримавши нові знання, буде їх застосовувати. Як на мене, це добрий плід.
Не думаю, що усі відразу все зрозуміють, потрібен час і такі передачі. Процес ускладнює ще й теперішня церква (воно й не дивно), кажучи про єресь арійську, відкрито на проповідях під час служінь... Та все ж маю віру, що люди маючи вічне тяжіння до розвитку і знань, з часом зрозуміють і приймуть істині , правдиві вчення.
Такі передачі цікаві, змістовні і дуже ПОТРІБНІ! Слово - 'зброя'!

Зображення користувача Ія Подолянка.

В першу чергу молоді потрібно дати "в руки"арохрестиянство.як дороговказ як інструмкнт до розитку.Основною рушійною силою побудови Нової України по ідеї має бути молодь Молоді люди не цікавляться релігією .Якщо іходять в церкву то формально.Молодих людей завербовують представники протестантських церков..Прослухаши увжно дискусію я поставила перед собою запитання чому я маючи правиль знання не поширюю їх серед молоді активно? Більшість молодих людей до яких язвертаюсь не не знають проіснування сайту НО.Отже цей день в деякій мірі переломним для мене-я мушу посилити свою активність.

Зображення користувача Володимир Федько.

Найбільш галасливі і безкомпромісні "націоналісти" - люди з мішаною кров'ю, тобто народжені від батьків, один/одна з яких українець/українка, а другий/друга - інородець.
Найбільш галасливі і безкомпромісні "антисеміти" - це теж люди з мішаною кров'ю.
Відчуваючи свою генетичну неповноцінність, вони намагаються галасом і "боротьбою" утвердитися...

Робити закиди відносно національності батьків чи дружин певної особи; відносно посад, які обіймали батьки; відносно творчості в різний період життя ... може тільки людина, яка: 1) в расовому відношенні є генетично чистою і може це довести документально; б) в особистому і суспільному житті має незаплямовану біографію, яку може опублікувати...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Відносно вірша Мовчана про Леніна...

В радянські часи кожен поет повинен був взяти участь у ритуалі - присвятити Леніну хоча б один вірш чи віршик. Якщо ми переглянемо творчий доробок українських поетів... від Драча до Яворівського, то винятками з цього правила були, мабуть, тільки В. Симоненко, Л. Костенко і В. Стус.
Інше питання, яке місце в творчому доробку займали вірші про Леніна...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Василь Глод.

Як для ведучого Павло Мовчан дуже мало часу дає висловити свої думки Ігору Каганцю.

Радіймо!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Тут пролунала цікава думка: Творець - це сукупність, збірне поняття, тому не може бути особою, а тому всі молитви лунають в нікуди, бо не існує така особистість. З другої сторони, кожен з нас є частинкою Творця. Виникає протиріччя: хіба можна бути частинкою того що не існує?

ВС

Зображення користувача Ігор Каганець.

Творець - це соборна особистість. Вона реально існує, так само як існують народи - також соборні особистості.

Кожна окрема людина також є соборною особистістю. На фізичному рівні вона складається з клітин, причому 90% цих клітин є нелюдськими - це наша мікрофлора. Більше того, оскільки мікрофлора має складнішу генетику, то 99% генокоду людини є нелюдським.

На психічному рівні людина є сукупністю інформації і програм, які в ній циркулюють. Іноді вони діють в гармонії, іноді конфліктують між собою.

Те, що тримає людину в цілісності, є духовною сутністю. Проте у різних людей духовні сутності є різного рівня досконалості: є світлі, є темні, є сірі.

Що в людині досконале, то це втілена частинка Творця Всесвіту - духовне ядро, Іскра Божа, Образ Божий.

Хто усвідомлює в собі частинку Творця Всесвіту, той в єдності з Ним. Хто в єдності з Творцем, той користується Його силою, а тому може все, що може Творець.

Така людина позначається термінами "боголюдина", "хрестос", "спас". Досягнення боголюдського рівня розвитку - мета істинної релігії. Релігійний шлях - це шлях прискореної еволюції.

Якщо духовно-світоглядна система не ставить за мету еволюційне перетворення людини на боголюдину, то це не релігія, а псевдорелігія (яка веде на манівці) або антирелігія (яка прямо веде до деградації).

Володимир Самотий каже:
Тут пролунала цікава думка: Творець - це сукупність, збірне поняття, тому не може бути особою, а тому всі молитви лунають в нікуди, бо не існує така особистість. З другої сторони, кожен з нас є частинкою Творця. Виникає протиріччя: хіба можна бути частинкою того що не існує?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Особистість окреслена в просторі і часі, тобто вона певною мірою детермінована. Натомість "народ" складно окреслити територіально, тобто в просторі, складно окреслити як множину, тобто кількісно (кого туди зараховуємо). Напевно можна назвати "народ" особистістю, але тоді слід окреслити, що ми розуміємо під терміном "народ". Найбільш хибним є термін "народ України".

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

"Народ України" - це фактично те ж саме, що і "населення України". Просто для політичних спекуляцій "народ України" звучить більш вишукано. :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Михайло Харачко.

Треба судити за плодами, а наразі вони є добрі.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Василь Федорiв.

У Павла Мовчана вчора був день народження.

Хай Буде!