Спецтема:

Анатолій ВИСОТА: Пероксид водню - аварійна допомога

Для тіла найважливішими є їжа, вода і повітря. За винятком праноїдів та святих, пересічна людина без їжі може обійтися 60 діб, без води – 7 діб, а без повітря – всього 5 хвилин. Отже при звичайних температурних умовах повітря і дихання є для людини найнеобхіднішими. Арнольд Ерет якось написав, що кисень у повітрі є для людського організму справжнім пальним. 

 

                                                                                                                                                                                    Влада – це постійна змова

Здоров’я і безпека людини найбільші пріоритети

А ревна християнка колись мені на це заперечила: «Найбільшим пріоритетом у людини має бути спасіння». І справді, погубивши душу, втратиш і тіло. Дбаючи за власну душу, матимеш здоровим і тіло. А оздоровлене тіло – це гарний храм для душі.

Для тіла найважливішими є їжа, вода і повітря. За винятком праноїдів та святих, пересічна людина без їжі може обійтися 60 діб, без води – 7 діб, а без повітря – всього 5 хвилин. Отже при звичайних температурних умовах повітря і дихання є для людини найнеобхіднішими. Арнольд Ерет якось написав, що кисень у повітрі є для людського організму справжнім пальним.

Приклади постійної змови влади

Значну долю тих перешкод, які доводиться долати людству, створює його менша владна частина. У людини, яка замислюється над процесом життя, складається враження, що цьому поступальному процесу щось постійно заважає або й шкодить. В цьому якраз і суть змови влади.

Ось приклади:

-тисячі років тому Добра Новина була спотворена ворожими вставками і замість радісного світогляду життє-творення людям, зокрема білій расі, європейцям, був нав’язаний сумний світогляд раба Божого;

-початок доби був перенесений з сонячного ранку у глупу ніч, а початок року стали лічити не з березневого сонцестояння, а з морозної зими;

-дуже давно в часи «золотого віку», коли людина могла досягти всього завдяки чистим помислам і жила родиною в родовому маєтку, відбулася переорієнтація на технологічний розвиток і на життя людей в містах;

-замість гармонійного розвитку душі, тіла і природи людям був нав’язаний споживацький світогляд і отримання все більшого задоволення і насолод;

-замість омріяного зачаття дитини і благословенного її народження почастішало небажане зачаття і народження обділених любов’ю дітей – майбутніх руйнаторів суспільства;

-харчова індустрія змінює смакові якості продуктів в бік все більшої гостроти (сіль, цукор, оцет, перець+); щоб виправдати наростання споживання м’яса, придумали цілу теорію про «незамінні амінокислоти»;

-медицина відійшла від сприйняття здоров’я людини як цілісної системи Дух-душа-тіло і лікує окремі органи, знімаючи больові симптоми;

-фармація виробляє все більше і більше ліків і, як і медицина, зацікавлена в наростанні числа хворих людей;

-стримують впровадження генератора Россі, який допоможе людям стати енергонезалежними;

-від людей приховують контакти із іншим розумом; приховують, що Місяць є технологічним утворенням і, мабуть, регулятором життя на Землі;

-із Землі посилено роблять смітник і закидають людям думку, що їхній рятунок на інших планетах. (Інші приклади ви, подумавши, можете додати).

Кисень і вода – основа життя

Одним із доказів того, що життя почалося в світовому океані, є те, що тіла живих організмів десь на 80% складаються з води (Н2О). Все, що потрапляє до організмів, мусить бути розчиненим у воді, а не розчинені речовини по змозі видаляються. Більшість ліків спочатку розчиняють у фізіологічному розчині, а потім вже вводять у потік крові. Склад фізіологічного розчину відповідає водній основі крові – плазмі і за солевим вмістом і рН відтворює морську воду. Це ще один доказ початку земного життя в океані.

Щоб життя тривало, необхідне похвилинне постачання повітря в наші тіла. Не всі знають, що кисню в повітрі менше 21% , а основа – 79% - це інертний азот (N2).  Отже, щоб я зміг написати це речення, а ви його прочитати, необхідно вдихнути повітря, розчинити кисень у крові й доставити його до всіх клітин і мозку, і м’язів.

Пероксид водню – джерело атомарного кисню

Біохіміки встановили, що в процесі життєдіяльності кисень бере участь не в молекулярній формі (О-О), а в атомарній (-О). Так ось чому так легко і приємно дихається в сосновому лісі особливо після грози: озон (О3) розпадається з виділенням атомарного кисню, який тут же засвоюється нашим організмом.

А от за перетворення молекулярного кисню в атомарну форму в нашому тілі відповідають особливі клітини: лейкоцити і гранулоцити. Без грозової блискавки ці клітини розділяють одну молекулу кисню на два атоми і чіпляють їх по одному до двох молекул води:

                    2Н-О-Н + О-О = 2 Н-О-О-Н

Утворена нова речовина називається ПЕРОКСИД ВОДНЮ і є нестійкою сполукою. При звичайних умовах це рідина, яка кипить при температурі 76 градусів Цельсія й необмежено розчиняється у воді. Це сильний окиснювач: від краплини 100%-го пероксиду водню, наприклад, спалахує вата. А от всього 3% розчин пероксиду водню у воді й досі використовується лікарями як ефективний знезаражувач при обробці ран. Ще більше знають про цю речовину жінки, які відбілюють нею своє волосся. Світове виробництво пероксиду водню сягає 200 тисяч тон за рік.

В організмі діють концентрації пероксиду водню на порядок-два менші вказаної вище. Дві молекули пероксиду водню в потрібному місці клітини з допомогою ферменту каталази розкладаються на дві молекули води і на два атоми кисню:

                    2 Н-О-О-Н = 2 Н-О-Н + 2 -О

Саме ось ці активні атоми кисню беруть участь в утворенні білків і вони ж знищують шкідливі залишки їжі й мікроорганізми, що є основою імунітету, + інші функції.

Старість – аварійний період життя

Чого ми хворіємо і що таке хвороба? Коли порушується гармонійна рівновага між духовним і матеріальним тілами людини, то це проявляється через некомфортний стан всього тіла і супроводжується болісними відчуттями в якомусь органі. Зрілість-старість є заключним періодом життя, коли стан хворобливості є майже щоденним. Отже життя кожного з нас завершується аварією тіла. Стара одіж зотліла і душа вимагає для себе нового тіла – РЕІНКАРНАЦІЇ. Здається, кожна людина бажає, щоб цей перехід не був занадто болісним та обтяжливим для рідних. Трудився до останнього дня, заснув тихенько і не прокинувся, а Душа хай потім спостерігає, що так ретельно роблять з її колишнім тілом. Щоб досягти такого, треба ворушитися, зокрема сприйняти серйозно назву цієї статті: «Пероксид водню – аварійна допомога».

Вільям Дуглас розворушив мурашник

Цей американський вчений відстежив наукові дані про лікувальні властивості пероксиду водню за останні більш, як 176 років. Він переглянув шість тисяч(!) публікацій на цю тему, які появилися після 1920 р. І був вражений тим, скільки було проведено наукових досліджень і скільки зроблено позитивних висновків щодо лікувальних властивостей пероксиду водню. Ще більше його вразила постійна, десятиліття за десятиліттям, наполеглива діяльність офіційної медицини, щоб все це приховати від людства. Саме тому він написав про це  книгу. В 1998 р. ця книга була перекладена російською і опублікована під назвою: "ЦЕЛИТЕЛЬНЫЕ СВОЙСТВА ПЕРЕКИСИ ВОДОРОДА".

В своїй книзі Дуглас наводить сотні історій хвороб, подоланих з допомогою пероксиду водню, наприклад, доктором Фарром і описує приклади оздоровлення хворих з власної лікувальної практики у клініці. У цьому переліку були подолані хвороби від грипу, лишаю і аж до раку і навіть СНІД,у. Так, дослідницька група під керівництвом Фінея в університеті Бейлор вивчала дію пероксиду водню на забиті жировими бляшками артерії хворих атеросклерозом. І встановила, що після лікування кровотік до ніг повністю відновлюється і через рік рецидиву атеросклерозу не було.

Дуглас запитує  в читачів: «Як ви гадаєте, чому надасть перевагу пацієнт – пройти безболісну, ефективну й дешеву процедуру раз на рік, чи лягти на хірургічний стіл для пересадки судин…? Коли б я був хірургом-кардіологом, я б не зрадів цьому відкриттю. Це те, що сказати нафтовому магнату, що винайдено двигун, який працює на воді…».

Офіційна медицина всіляко замовчує цю книгу Вільяма Дугласа, однак який камінь твердий, а вода його точить: у США та й по світу з'являється все більше чесних і сміливих лікарів, які лікують хворих пероксидом водню.

Івана Нєумивакіна «пора спалити»

В мене в руках книга Івана Нєумивакіна «Перекись водовода на страже здоровья» (СПб, «Диля», 2006 р., 192 стор.). Її написав доктор медичних наук, професор – один із засновників «космічної медицини». Цю книгу я читаю й перечитую. Людині, яка вслід за Арнольдом Еретом посміла заявити, що таки не серце помпує кров, а є «периферійне серце» - я довіряю. (Бачачи власними очима, що в рослинах є СОКОРУХ, пити березовий сік  і знати, що  це відбувається без спеціальної помпи («серця») та не помічати, що  схожий  принцип кровообігу задіяний і в тваринах, - це, мабуть, не що  інше, як затьмарення. Я пояснюю кровообіг як наслідок злагодженої дії ВСІХ ОРГАНІВ ТІЛА, де є судини і капіляри. Хто знає хоч щось про ПОВЕРХНЕВІ ЯВИЩА і бачив кулясту краплину води, мене зрозуміє).

Автор пояснює нам, що лужне середовище (норма рН = близько до 7,4)  сприяє здоров’ю, а закислення приводить до руйнації тіла. І приводить перелік продуктів, наприклад, капуста, морква, буряк, споживання яких утворює це лужне середовище життя. Цікаво, що цей перелік співпадає із зеленолистими овочами, які рекомендував Ерет, як продукти, які не утворюють слиз в організмі. Тому я таки довіряю професору Нєумивакіну.

Вказана книга має велике пізнавальне значення, бо з позиції сучасних наукових досліджень пояснює, від чого залежить здоров’я людини і як його відновити, коли обсідають хвороби. Це викладено у таких главах: «Про фізіологічні особливості дихання», «Обмін речовин  в організмі і його нормалізація», «Лікувальні властивості  і застосування пероксиду водню», «Вода – основа життя», «Деякі рекомендації по оздоровлюючому образу життя» та «Лікувально-профілактичний центр професора Нєумивакіна».

Джордано Бруно посмів сказати суду інквізиції, що таки Земля обертається навколо  Сонця, а це суперечило геоцентризму Біблії. Вчений був загрозою для пануючого тоді світогляду і за це його спалили. Нині Нєумивакін й інші чесні лікарі-вчені пропагують системний підхід до лікування-оздоровлення всього тіла-Душі, а не окремих органів, вражених хворобою. Це є загрозою для панування офіційної медицини і влади, для яких корисно, щоб число хворих і немічних людей наростало, бо над ними легше владарювати. Повсюдне замовчування результатів досліджень і практики професора Нєумивакіна, зокрема лікування пероксидом водню, це і є осучаснений спосіб «спалення» іншодумців.


 


 

Використання пероксиду водню здоровими і немічними

Головна рекомендація Нєумивакіна нам така: щоб бути здоровим, треба не лінуватися постійно доглядати своє тіло. Ретельно пережовувати їжу аж довтрати початкового смаку. Періодично очищати шлунково-кишковий тракт клізмами. Менше їсти м’яса, а більше налягати на овочі та фрукти. Більше рухатися й фізично трудитися.

Більшість людей вказане ігнорує: в тілі синтезується менше потрібного пероксиду водню, фермент каталаза уникає його розщеплювати на атомарний кисень і тоді першими страждають капіляри і ледачих обсідають болячки. Найбільше бажання хворого – це купити таку таблетку (панацея!), яка позбавить його навіки від болю. Такого нема й навряд, щоб появилося. Однак перед-аварійний стан тіла вдається змінити на нормальний зовнішньою допомогою пероксидом водню. Завдяки цьому в організмі дивним чином збільшується синтез власного пероксиду водню і відновлюється постачання атомарного водню до вражених болячками тканин тіла. Надалі під пероксидом водню розуміємо його 3-%-й розчин у воді, куплений в аптеці. Більш чистіший цей розчин готують для гінекології.

Порада перша: регулярне очищення порожнини рота сумішшю пероксиду водню і харчової соди. «В 0,5 чайної ложки харчової соди капнути 5-6 крапель 3%-го пероксиду водню, розмішати й нанести на марлевий чи ватний тампон. Потім цим тампоном чистити зуби і легенько масирувати ясна протягом 4-5 хвилин. Цю процедуру треба робити, прокинувшись вранці, або перед сном увечері» (с. 94). Таке дозволяє суттєво знизити ризик інсульту.

Порада друга: регулярна профілактична допомога тілу завдяки введенню водного розчину пероксиду водню в шлунок. В чашку налити до 50 мл води, додати 10 краплин пероксиду водню й випити за 30 хвилин до їжі. І так робити до сніданку, до  обіду й до  вечері чи підвечірка. Однак добова норма пероксиду водню не повинна перевищувати 50 краплин. Таке лікування сприяє очищенню капілярів і судин від жирових та інших налипань. Хворі можуть визначити для себе й меншу – комфортну дозу у 3-5 краплин за одне вживання. Діє воно  повільно (с.80-81).

Порада третя: втирання або  компреси пероксиду водню там, де болить (область серця, суглоби і т.д.). Застосовувати 1-2 ч. ложки пероксиду на 50 мл води з наступним збільшенням концентрації аж до 3-%-го (с.81=82).

Порада четверта: закапування в ніс і вуха. Додати 10-15 крапель пероксиду водню до ложки води і по повній піпетці вводити спочатку в одну ніздрю, а потім в другу. Через 20-30 секунд, коли почне виділятися слиз, висякатися. Після цього 10-15 хвилин нічого не пити й не їсти. Ця процедура допомагає при гайморитах, запаленнях лобних пазух і коли є відчуття шуму в голові.  При туговухості можна закапувати у вуха розчин 1 мл пероксиду водню на 1 ложку води (с.84-85).

Порада пята: прийняття ванн з пероксидом водню. У ванну налити до 100 л теплої води з тим розрахунком, щоб вона покрила все тіло. Додати 200-250 мл пероксиду водню. Поніжитися у ванній 30-40 хвилин. Потім можна додати гарячої води і викупатися. Курс - 5-7 ванн через день. Через півмісяця лікування можна повторити. Ця процедура нормалізує випорожнення, виганяє глисти, нормалізує шкіру при екземах, псоріазах +, знімає біль у хребті, суглобах і м’язах. Увага: прийняття таких ванн  може супроводжуватися підвищеною температурою, появою рожевих плям на шкірі, розладом роботи кишківника. Це є ознаками зашлакованості організму.

Перевіреним способом лікування є введення пероксиду водню з допомогою клізм (с.107-110).

При тяжких хворобах, наприклад, атеросклерозі або діабеті можна вводити розчин пероксиду водню у вену через крапельницю або прямо шприцом. Для цього 5 або 10 мл пероксиду водню додають до 200 мл фізіологічного розчину. Однак є застереження: цим мають займатися медики (с.101-103). На одному з конгресів проф. Нєумивакіну вводили шприцом такі ліки і всі дивувалися, що кров в нього не скипілася.

Як перевірити, чи зашлакований ваш організм? Найперше про це свідчить  дискомфорт і неміч, а також білий колір язика. Тим, хто хоче дізнатися, чи справді шлунково-кишковий тракт (ШКТ) і печінка  справляються з очисткою, Нєумивакін пропонує такий тест (с.45): Видавіть бурякового соку із столового буряка і хай він відстоїться 2 години. Спожийте 1-2 ложки такого соку. Якщо після цього ваша сеча забарвиться у буряковий колір, то це є ознакою, що ваш кишковик і печінка перестали виконувати свої детоксикаційні функції. При цьому продукти розпаду потрапляють у кров і нирки та отруюють організм в цілому. На с.108 докладно розписано, як очистити свій ШКТ.

Ударна доза. Лікар Ельміра Поздєєва переконалася на стійкому позитивному ефекті пероксиду водню і стала рекомендувати своїм пацієнтам у гострих випадках УДАРНУ ДОЗУ: ложку пероксиду водню на склянку (200 мл) води. «Наприклад, навалилася простуда – треба вигонити її ударною дозою пероксиду. При цьому може відчуватися дискомфорт у шлунку, жженіє (палення?) слизової оболонки. Але через 3-4 дні все це минає. Зате щезає вздуття живота, нормалізується робота кишковика, зявляється почуття легкості, чистоти в тілі, розумове просвітлення (с.12).

Лікувально-профілактичний центр.

Всупереч офіційній медицині такий центр діє  в Москві, правда, без стаціонару. Тут Нєумивакін та ще кілька лікарів-дисидентів: очищають організм від шлаків з допомогою гідроколонотерапії; коригують хребет з допомогою ударно-хвильового масажу; застосовують лімфодренаж для очищування лімфи; активізують кров ультрафіолетовим опромінюванням (апарат Геліос-1); лікують пероксидом водню і сапропелем+.

В Києві діє «Центр здоровя доктора Анатолія Банного» (т.099-429-07-97). Тут із 2005 р. вперше в Україні застосовують лікування пероксидом водню+ за методами Нєумивакіна. У цьому центрі без операцій досягають 100%-но успішного лікування варикозного розширення вен. Також піддається лікуванню геморой та різні пухлини+.

Професор Нєумивакін наводить в своїй книзі десятки листів страждальців, які позбавилися від своїх болячок завдяки пероксиду водню. Ось витяг із листа проф. Г.П. Кутузова (м. Лобня) ( с.89). «…Я інвалід 2-ї групи, мені 77 років… В 1990 р. переніс обширний інфаркт міокарда. З тих пір страждаю стенокардією напруги, пройти 5 хвилин від будинку до інституту не міг без зупинки і нітрогліцерину. Ще й лікувався найсучаснішими засобами.  Рік тому здоров’я різко погіршилося. Пенсія. Прочитавши про користь пероксиду водню, став вживати його по 30 краплин щодня. Через кілька тижнів стенокардія, яка, як відомо, пов’язана з браком кисню в сердечному м’язі, цілком зникла. Кисень із пероксиду водню повністю забезпечив потреби серця. Поступово я виключив вживання всіх ліків для розширення судин. Вживаючи лише пероксид водню, почуваю себе чудово – ніби замінили серце. Із задоволенням воджу авто. Працюю влітку на садовій ділянці. Тепер легко долаю пішки 5 км.»

Ось ще один лист від Галини Костянтинівни, 65 р., з Москви, яка позбавилася від багатьох болячок (с.96). «З 35 років страждаю гіпертонією, аритмією, тромбофлебітом з постійними набряками ніг. Після пункції кісткового мозку протягом 20 років мучив радикуліт – лікували, однак ходила як знак питання. Стала пити пероксид водню. Після першого десятиденного курсу нічого особливого не помітила. Але після другої десятиденки зі мною стали творитися чудеса. Щезла аритмія. Тиск крові, який ніколи не опускався нижче 160/100, став 120/90. Також зникли пастозність і набряки ніг, де були прояви тромбофлебіту. Але, що дивно, в мене розпрямилася спина й стало чорніти волосся».

Перевірено на собі

Вже більше місяця я двічі на день споживаю по 11 краплин пероксиду водню на 40-50 мл води за 30-40 хвилин до їжі. Крім цього я вранці чищу зуби й обробляю ротову порожнину сумішю питної соди і пероксиду водню (1/4 ч. ложки + 5-7 краплин). Через кілька днів мені стали снитися кольорові сни і відновилися дивні польоти уві сні. Минули загрудинні болі. Однак після цього й досі в мене загострилися болі в суглобах від колінних аж до суглобів пальців рук. Це супроводжується активним виділенням слизу. Відбувається очищення. З часом планую випробувати й пероксидні ванни.

Дружина й дочка також лікуються пероксидом водню. Вони також відмічають позитивні зміни у стані свого здоров’я.

Ставлення просвітлених українців

Олександр Філатович учить нас, що людина має Тіло, Душу і Дух від самого Творця. Що хвороба появляється, коли в системі Душа-Тіло порушений лад (гармонія). Щоб оздоровитися, треба зменшити руйнівний інформаційний потік на себе, читаючи регулярно Живе Слово – спеціальні світлі і радісні тексти. Коли будеш жити у чистоті помислів, перестане мучити совість, то це й стане основою оздоровлення всього тіла.

Ігор Каганець на своєму прикладі вчить нас бути здоровими завдяки Живому Слову і споживанню живої їжі. В нашому середовищі переважає така думка: щоб бути здоровим душею і тілом, треба стати на дорогу радісного арійського світогляду і кардинально оновити свій спосіб життя. Цьому допомагатимуть як водні процедури чи безслизові продукти харчування, так і стимуляція тіла пероксидом водню.

Надіюсь, що написана стаття матиме відгуки. Оздоровлюйтеся, але знайте міру.

Хай же буде!

Гравець: 
Анатолій Висота

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка