Американський уряд визнає, що вакцини спричиняють аутизм і є небезпечними, але про це ніколи не скажуть!

Багатьом нещасним дітям в США була присуджене відшкодування негативних/шкідливих наслідків, до яких прямо призвела вакцинація. Ця компенсація надається за програмою позовів про відшкодування шкоди від вакцинації. Загальна сума відшкодувань в 1989-2013 рр сягнула $2,704,762,675.55.

Багато таких компенсацій обумовлені тим, що вакцинація призвела до пошкодження головного мозку, тому що деякі компоненти вакцини викликали перетин гематоенцефалічного бар'єру, що в кінцевому підсумку призводить до аутизму, пише The Liberty Beacon.

Уряд навіть погодився визнати кілька випадків, що ґрунтувалися виключно на представлених свідченнях, і навіть не боровся у справі, що вказує на те, що вони визнають прямий зв'язок між MMR і аутизмом. (MMR – це вакцина проти кору, свинки і краснухи — О.К.).

Федеральна Програма компенсації шкоди від вакцинації (Federal Vaccine Injury Compensation Program) присудила Райяну Моджабі та його родині багатомільйонні виплати від аутизму, що виник в результаті шкоди від MMR-вакцини. Сім'ї Моджабі разом з Ганною Полінг і багатьом іншим (не менше 85 осіб) присудили за цією програмою відшкодування аутизму, що спричинений вакцинацією.

Уряд каже, що він не допускає, що ці потерпілі існують. Нам кажуть знову і знову, що вакцини не можуть викликати аутизм, ніколи не викликали аутизм і ніколи не призведуть до аутизму. Таким способом нахабно заперечують дані власної програми і величезну кількість компенсаційних виплат, що вимірюється мільярдами.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка