Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
191

Американська компанія Boeing вперше показала новітній винищувач F-15EX (відео)

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Новий бойовий літак буде оснащений найшвидшим і найпродуктивнішим у світі бортовим комп'ютером, передовою системою управління польотом для ефективної витрати палива і кращого маневрування, а також і передовим електронним радаром, що дозволяє засікати цілі на дуже великій відстані.

191009boeingf-15ex.jpg

Винищувач Boeing F-15EX
Винищувач Boeing F-15EX

Згідно з офіційними даними, винищувач буде мати 12 точок для підвіски ракет класу «повітря-повітря» і 15 точок для зброї класу «повітря-земля». Таким чином, F-15EX стане одним з найозброєніших  винищувачів у світі. 

F-15EX Boeing забезпечує вищі показники корисного навантаження, потужності й дальності польоту, ніж будь-який інший винищувач цього класу, - заявили представники Boeing. Удосконалена архітектура F-15 полегшує інтеграцію нового зброї, створеної на базі новітніх систем озброєння. 

В якості «основи» при розробці F-15EX використовувався далеко не новий винищувач McDonnell Douglas F-15 Eagle. Однак це не означає, що нова бойова машина застаріла. Від McDonnell Douglas F-15 Eagle узятий лише «каркас», який був надзвичайно зручним і дозволяв легко встановлювати і змінювати модулі, обладнання та озброєння.

При цьому, на відміну від попередника, F-15EX має куди більшу маневреність, розширений боєзапас і покращений комплекс рішень щодо зниження радіолокаційної помітності. А значить літак буде не тільки досить потужною бойовою одиницею, але ще малопомітним для радарів противника.

Уже зараз міністерство оборони США спільно з ВПС США та за підтримки Комітету Сенату з державних асигнувань виділило 992,4 мільйони доларів для постановки на озброєння 8 винищувачів F-15EX, два з яких вже готові до експлуатації і проходять серію випробувальних польотів. Крім цього, Boeing розраховує на інтерес до F-15EX не тільки з боку ВПС США, але і з боку іноземних замовників, які, згідно з деякими даними, зможуть закуповувати додатково близько 24 винищувачів на рік.

За матеріалами світових ЗМІ. 

Наші інтереси: 

Ці машини мають бути в Україні. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Розповідають, що українські льотчики вже готуються в США для F-15, а може й для F-15EX. В Україні будують злітні смуги за стандартами НАТО. Так що рухаємось у правильному напрямку.

Все, що робиться з власної волі, - добро!