Важливість: 
3

Спецтема:

Америка погано підготовлена до протидії у російській інформаційній війні

Пропаганда не є чимось новим. Але Москва у цій справі страшенно ефективна. Іноземна держава через цілеспрямоване застосування кібернетичних засобів з метою впливати на виборчий процес в Америці, змогла поставити під сумнів легітимность виборів.

170329-mikerogers.jpg

Michael J. "Mike" Rogers (народився 2 червня 1963)
Michael J. "Mike" Rogers (народився 2 червня 1963)

Коли історики поглянуть на вибори 2016 року, вони, швидше за все, визначать їх одними з найуспішніших операцій у сфері інформаційних кампаній, які колись проводилися, пише Майк Роджерс, колишній голова спеціального комітету з развідки Конгресу США на The Wall Street Journal .

"Іноземна держава через цілеспрямоване застосування кібернетичних засобів з метою впливати на виборчий процес в Америці, змогла поставити під сумнів легітимность виборів, породила сумніви щодо придатності переможця виборів для своєї посади, змогла заплямувати результат голосування і зірвати порядок денний нового президента", - пише Роджерс.

"Історики також побачать безпорадний Конгрес - що демократів, що республіканців, - який зосередився на міжпартійній грі "хто попався " і фундаментально провалив свій обов'язок збирати інформацію, закликати чиновників до відповідальності і, в кінцевому підсумку, служити інтересам країни, - йдеться у статті. - Незалежно від того, чи причетний штаб Трампа або його персонал до московського втручання, ми втрачаємо більш важливий момент: російське втручання вплинуло на те, як американці сприймають мирний перехід влади від одного президента до наступного".

"Конгрес занадто зосереджений на деревах, щоб побачити лякаючий ліс. Замість того, щоб займатися гострою міжпартійною боротьбою, депутати повинні розслідувати російські пропагандистські операції та інформаційну війну. Їм треба з'ясовувати, як зменшити вплив іноземних тролів, і оповіщати американців про можливості Москви. Це багато зробить для порятунку республіки ", - резюмує автор. 

Наші інтереси: 

Колишній розвідник на сторінках впливової газети озвучив втручання Москви у вибори США. Про методи Москви необхідно знати!

Гравець: 
Олена Каганець
96

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка