Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Адвокат Трампа звинуватив експосла Йованович у зловживанні фіндопомогою Україні

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Адвокат президента США Руді Джуліані заявив, що більша частина з $5,3 млрд, виділених США для допомоги Україні, була передана неурядовим організаціям, які користувалися підтримкою посольства США в Україні.

191206rudolfdzhuliani.jpg

Рудо́ль Джуліа́ні – американський юрист, колишній мер Нью-Йорка, колишній прокурор, підприємець і політик від Республіканської партії США, особистий юрист президента США Дональда Трампа
Рудо́ль Джуліа́ні – американський юрист, колишній мер Нью-Йорка, колишній прокурор, підприємець і політик від Республіканської партії США, особистий юрист президента США Дональда Трампа

Як повідомляє "Європейська правда", про це Джуліані написав у Twitter.

"У той час послом була Йованович, свідок у "полюванні на відьом". Це посольство наказало поліції не проводити розслідування", – написав Джуліані, вказуючи на колишнього посла в Києві Марі Йованович.

Джуліані також написав, що колишній президент США Барак Обама за Конституцією зобов'язаний був запитувати розслідування випадків корупції в країнах, яким США надають кошти.

"Для демократів стало величезним шоком, що Дональд Трамп попросив провести розслідування щодо порушень законів США і зловживання важко зароблених платниками податків доларів. Це називається його юридичним зобов'язанням за статтею 2, ч. 3 Конституції США, яке ігнорувалося Обамою", – написав він.

За словами Рудольфа Джуліані, Йованович зневажливо відгукувалася про чинного президента США і радила Петру Порошенку не звертати на Трампа увагу – нібито його все одно чекає імпічмент. Про це повідомляє відомий журналіст-розслідувач Володимир Бойко. Він додає, що Йованович не тільки є відкритою лесбіянкою, а й активною учасницею ЛГБТ-руху. 

Це дозволяє припустити, що частина фінансової допомоги США спрямовувалася на підтримку педерастії та інших збочень. 

Марі Йованович на марші лесбіянок і гомосексуалістів 17 червня 2018 року в Києві

Наші інтереси: 

Корупціонери мають бути покараними. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Колись намагалися дискредитували сваргу, тепер - веселку.
А Джуліані - МОЛОДЕЦЬ!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)