Важливість: 
5

Категорія:

24 вересня – конференція прихильників Народного Оглядача і АНСДП (реєстрація)

У неділю 24 вересня 2017 року з 10-00 до 15-00 в Києві відбудеться 29 чергова науково-практична конференція НО, присвячена новому етапу переходу України до постіндустріальної формації. Автоматична реєстрація.    

170915konferenciya.jpg

Конференція друзів і однодумців
Конференція друзів і однодумців

Чергова 29 конференція присвячується 500-річчю початку першого етапу Реформації і переходу до її другого етапу. Обговоримо роботу Інституту Міжмор’я і розвиток проекту АНСДП. 

Первинними організаційними клітинами нової формації є ройові демоси – самокеровані спільноти персонально знайомих людей чисельністю до 20 осіб. Тому до виступу в першу чергу запрошуються майбутні засновники демосів соціальної мережі Intermarium Institute.

Тривалість виступу – до 10 хвилин.

Анонс виступу публікуйте у своєму блозі на НО з тегом «29 конференція». Послідовність виступів визначатиметься кількістю голосів, отриманих на підтримку цих публікацій. Докладніше про формат конференції: Інтермаріум-конференції в стилі TED – щоквартально і постійно у просторі Інституту Міжмор'я

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово директора Intermarium Institute Ігора Каганця з відповідями на запитання учасників конференції (до 30 хвилин). 

2. Презентація книжки "Євангеліє Ісуса Хреста" (2017).

3. Виступ засновника демосу Intermarium.TV Віктора Макаренка.

4. Виступи інших засновників, починаючи від тих, хто набрав найбільшу кількість голосів за свою публікацію з анонсом виступу.  

5. Загальна інтелектуальна дискусія.

6. Свято живої їжі (беріть з собою яблука, банани, фініки, чорнослив, курагу, горішки, ельфійський хліб та іншу смакоту).

Реєстрація відбувається автоматично через здійснення організаційного внеску в розмірі 100 галів шляхом голосування за цю статтю. Голосують тільки ті учасники, які мають намір взяти участь у зібранні.

Зареєстрованим учасникам буде надіслане запрошення з повідомленням про місце зустрічі.

Будуть запитання – звертайтеся до мене або пишіть у коментарях.

Якщо бажаєте запросити друзів на конференцію – допоможіть їм стати гравцями Народного Оглядача і зареєструватися на конференції.

Якщо бажаєте підтримати наші збори акціонерів – робіть щедрі інвестиційні дари і загадуйте бажання. Всесвіт зрадіє і знайде спосіб, як щедро віддячити.

До зустрічі!

Гурт Wardruna (Норвегія) - Algir (Альгіз - руна святості)

Наші інтереси: 

Спілкуємося з друзями, вчимося, надихаємо один одного світлими ідеями і особистим прикладом. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка