Важливість: 
4
Юридична консультація від «b2bconsult»

Якщо Вам потрібна професійна допомога для вирішення будь-яких питань з законодавства рекомендується звернутися до інтернет ресурсу «b2bconsult».

На офіційному сайті https://b2bconsult.ua/ можна отримати швидку юридичну допомогу по будь-яким питанням законодавства в режимі онлайн від провідних фахівців. Інтернет ресурс працює на базі німецьких технологій й для вирішення питань треба усього чотири кроки. У базі готових консультацій є багато відповідей на популярні запити, а для пошуку необхідно вибрати розділ й натиснути на кнопку «Знайти». Онлайн ресурс пропонує швидку реєстрацію в системі для кваліфікованих юристів, бухгалтерів, аудиторів та інспекторів з можливістю надання платних консультацій.

Особливості онлайн ресурсу юридичних консультацій

На B2B CONSULT можна вирішити поточні проблеми, прийняти правильне рішення та подати документи до контролюючих органів. Для того щоб отримати відповідь на поставлене запитання необхідно наступне:

  • задати запитання на сайті, яке отримують усі консультанти сервісу;

  • самостійно встановити вартість відповіді;

  • оплатити роботу фахівця будь-яким зручним способом;

  • отримати відповідь на офіційному бланку на протязі від двох до восьми годин в залежності від складності запиту.

Популярними категоріями по запитам від користувачів є бухгалтерський облік, податки та збори, трудове, господарське й земельне право, а також кримінальне та житлове законодавство.

Переваги сервісу з отримання юридичної допомоги

Юридична консультація b2bconsult дає можливість зручно та швидко отримати професійну відповідь по питанням законодавства по доступній ціні, а головними перевагами ресурсу є економія часу та великий штат фахівців. Особливістю сайту є самостійне встановлення ціни вирішення питання, а завдяки великої кількості пропозицій можна обрати найменшу вартість.

Професійні та відповідальній консультанти пройшли верифікацію, а спеціалісти контролюють їх роботу, вирішують спірні моменти та перевіряють відгуки від користувачів. Відповідного експерта можна швидко знайти завдяки зручному пошуку, який приступить до роботи у максимально короткий термін.

Всі фахівці є зареєстрованими консультантами на порталі, які пройшли перевірку та мають відповідну освіту. Їх робота може бути заблокована при наявності декількох негативних відгуків, тому що робочий процес постійно контролюється та перевіряється. Кожен користувач може надати запит на порталі одним із зручних варіантів, наприклад, обрати договірну ціну або встановити її самостійно, а також надіслати прямий запит конкретному спеціалісту.

Якщо обрана конкретна вартість вирішення питання, то запит автоматично направляється усім консультантам, один із яких підтверджує згоду на виконання. Якщо вибрати договірну вартість, то в цьому випадку запит також направляється усім консультантам, а вирішує проблему той, хто запропонує найбільш привабливу ціну для користувача. В тому випадку коли користувач вибирає конкретного спеціаліста, він сплачує індикативну вартість, яка вказана у профілі консультанта.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка