Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Швидкий пошук роботи за кордоном: етапи процесу працевлаштування

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Працевлаштування за кордоном для українців в останній час стало набагато простіше.

Безвізовий режим з багатьма країнами тільки посприяв цьому процесу, але також, є багато тих, хто не згоден з мізерною оплатою праці в середині нашої країни, тому, шукає іншої долі. Найбільш популярні напрямки для працевлаштування – країни Європи, а саме – Польща, Чехія, Німеччина, Італія, Бельгія.

Як швидко знайти роботу за кордоном

Шукати роботу за кордоном можливо декількома способами:

 1. За допомогою посередників. Фахівці-рекрутери, які є посередниками між претендентом на пошук роботи та роботодавцем з іншої країни – найпростіший, та мабуть найшвидший метод, щоб знайти для себе найкращі вакансії за кордоном. При виборі компанії-посередника, важливо звернути свою увагу тільки на ті, які мають позитивні відгуки від клієнтів та досить довгий період роботи на ринку.

Серед переваг послуг посередника:

 • широкий вибір запропонованих вакансій;
 • офіційне працевлаштування за кордоном;
 • перевірені роботодавці;
 • юридична підтримка та допомога в оформленні необхідних документів.
 1. Самостійний пошук роботи. Пошук вакансій за допомогою знайомих та друзів, які вже мають досвід роботи в інших країнах, також є гарним варіантом, адже Ви, з перших вуст зможете дізнатись про важливі деталі виїзду до певної країни та подальшого працевлаштування. Сучасні сервіси в інтернеті, де розміщені оголошення про потребу в працівниках – один із поширених способів пошуку роботи, але цей процес є досить тривалим в часі.

Найбільш відкриті країни для наших співвітчизників

В Європейських країнах цінують працівників з України за їх старанність, чесність та наснагу до роботи, але є країни, до яких потрапити доволі важко - Швейцарія, Німеччина та Великобританія. Найбільш зацікавлені країни в наших робітниках, особливо в цінних висококваліфікованих фахівцях – Фінляндія, Португалія, Греція, Іспанія, Італія, Чехія, Польща, Литва.

Етапи процесу працевлаштування за кордоном

Корисні поради, які допоможуть швидко знайти бажану вакансію за допомогою сучасного сервісу, дозволять кожному бажаючому знайти себе в будь-якій спеціальності, для цього потрібно:

 • оформити закордонний паспорт;
 • звернутись до надійної компанії-посередника;
 • обрати бажану країну та сферу (напрямок) працевлаштування;
 • оформити робочу візу;
 • отримати страховий поліс для роботи за кордоном;
 • придбати квитки і вирушити на роботу.

Особливу увагу при пошуку вакансій варто звернути на сезонні вакансії в європейських країнах, де за короткий проміжок часу можливо заробити набагато більше, чим у багатьох сферах в Україні.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Останні записи