Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Що таке HRM-системи та які бувають?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Всесвітній перехід на віддалену роботу ще більше прискорив процес автоматизації рутинних процесів, оскільки людям довелося виконувати щоденні завдання технологічнішим способом.

Те саме стосується й HRM-систем. В час, коли HR-у, як ніколи, потрібно активно спостерігати за залученістю персоналу, його мотивацією, утримувати ключових співробітників, він просто не може дозволити собі витрачати час на рутину.

Що таке HRM-системи та які бувають?

HRM-системи – це комплексний софт, який може автоматизувати:

 • кадровий облік;

 • нарахування відпусток, лікарняних та других типів відсутності;

 • розрахунок заробітної плати та інших виплат;

 • ведення статистики за HR та рекрутингових процесів: плинність персоналу, кількість закритих та відкритих вакансій, воронка рекрутингу;

 • автоматичне розміщення вакансії на job-портали за допомогою інтеграції;

 • створення опитувань будь-якої складності;

 • повідомлення співробітникам про річниці, дні народження колег та інші значущі події;

 • оцінка співробітників та управління їх навчанням.

Деяким компаніям потрібен весь функціонал, а іншим й обліку часу достатньо. Щоб обрати найбільш відповідну систему, важливо звертати увагу на їх функціональність. В залежності від цього фактору, є три види HRM-систем.

 1. Системи першого рівня. Розрахункові системи, які автоматизують нарахування зарплати, відпускних та інших виплат.

 2. Системи другого рівня. Більш комплексний софт, в якому є можливість автоматичного нарахування відпусток, створення штатного розкладу, бази кандидатів та співробітників.

 3. Системи третього рівня. Сучасні рішення, які автоматизують всі HR та рекрутингові процеси. Вони позбавляють від необхідності вести статистику, стежити за нарахуванням відпусток, лікарняних, самостійно проводити опитування, тощо.

Як обрати HRM-систему?

Щоб обрати HRM-систему, які підійде саме вам та не переплатити, варто звертати увагу на:

 • Безпеку. В системі зберігається велика кількість конфіденційної інформації, яка не повинна потрапити до чужих рук. Тому варто звертати увагу на підхід до зберігання даних в системі. Оптимальний варіант – Single Tenant.

 • Техпідтримка. Чудово, якщо у HRM-системи техпідтримка, яка швидко відповідає на питання клієнтів та вирішує їх проблеми.

 • Простота у використанні. Щоб налаштування та опанування системи не віднімало велику кількість часу, обирайте софт з простим інтерфейсом без великої кількості зайвих деталей.

 • Комплексність. Наявність у системі усіх необхідних для роботи модулів спростить використання та позбавить від додаткових витрат.

Система під усі ці параметри

HRM– система Hurma – оптимальний варіант, який допоможе вам автоматизувати HR, рекрутингові процеси та заощадить не лише час, але й гроші. В Hurma System є інтеграція з LinkedIn та job-порталами, воронка рекрутингу, зручна Kanban-дошка для комунікації з кандидатами, автоматичний збір статистики, унікальна опція моніторингу настрою.

Все це дає можливість HR-команді не витрачати 80% свого часу на рутину, а займатися дійсно важливими речами для компанії: розвиток бренду роботодавця, пошук кваліфікованих фахівців, підвищення залученості та мотивації працівників, розробка HR-стратегії.

Окрім того, в Hurma System є можливість реалізувати метод управління цілями та ключовими результатами співробітників, за допомогою розділу «OKR» (Objectives and Key Results). Цей розділ зображений деревоподібною схемою, в якій наочно відображається прогрес співробітників та його вплив на загальні цілі компанії.

Автоматизація = економія

Економія всього: робочого часу, особистого, бюджету компанії та багатьох інших ресурсів, які можна витратити з більшою користю, ніж просто на рутину.

 
Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини