І
- А
- Б
- В
- Г
- Д
- Е
- К
- Л
- Н
- О
- П
- Р
- С
- Т
- У
- Х
- Ц
- Ч
- Я
Зображення користувача Валерій Зміївський.
Валерій Зміївський

ченнелінг

Ченнелінг (eng. channeling) - це незвичайне «тонке» енергетичне спілкування з нелюдськими розумом з інших планет, світів і безлічі різноманітних планів. Це спілкування з своїм Вищим Я, Ангелами, Архангелами, Вознесеними Майстрами і навіть Отцем Абсолютом. Ченнелінг - це отримання інформації від створінь з більш високим розумом, яка може допомогти розвитку людства, дати еволюційний поштовх.

При цьому будь-яка інформація, одержана шляхом ченнелінгу, може містити різні спотворення, оскільки вона долає безліч перешкод на своєму шляху: загальне планетарне енергетичне поле, колективна енергетична свідомість людства і особиста свідомість людини-каналу. Саме тому, читаючи будь-який ченнелінг, потрібно перевіряти інформацію, а не сліпо довіряти будь-яким одержаним даним з інших світів.

Коментарі

Зображення користувача Валерій Зміївський.

В епоху Великого Переходу з'являється багато нових термінів, які допомагають нам пізнати Нову Реальність. Найбільше таких термінів має англійська мова. Практично набільша частина ченнелінгів, що надходять на Землю від Вищих Сил, надсилається англійською мовою. Частина ченнелінгів надсилається або перекладається на російську мову, але їх треба ретельно перевіряти і фільтрувати від викривлення інформації. Наше завданян  залишити для наших нащадків масив цієї інформації українською мовою, як це зробили українські письменники у ХХ столітті всупереч трагічним обставинам і нелюдським умовам виживання.