Важливість: 
4
Відпочинок в Закарпатті допоможе поправити здоров'я

Село Поляна розташоване в Закарпатті на території Свалявського району, на узбережжі Великий Піні. Вперше про нього було згадано в 12-м столітті.

У той час тут жили в основному пастухи. В середині наступного століття село спалили татаро-монгольські загарбники і до 16-го століття в ньому практично ніхто не жив. У 1548 р почалося повторне заселення Поляни.

Оздоровчий рай

Село славиться своєю мінеральною водою, яка за показниками нагадує грузинське «Боржомі». Її розливають на місцевому заводі.Здравниці Поляни спеціалізуються на лікуванні органів травлення. Сюди на оздоровлення приїжджають пацієнти з гастритами і виразками. Для їх лікування тут використовують солоновато-кислувату мінеральну воду. Вона характеризується великим виділенням вуглекислоти. У «Поляні Квасової» сконцентровано високий вміст солей. На відміну від знаменитого «Боржомі» вуглекислота і мінерали в ній присутні в більшій концентрації. У вигляді домішок в «Поляні Квасової» виявлені бор і фтор. Гості курорту п'ють мінеральну воду прямо з бюветів. У центральній частині Поляни можна скористатися бугельні підйомники. Вони доставляють любителів активних видів відпочинку до упорядкованим трасах Воловіци, Подобовця, Синяка і Жденієво.

Готель «Софія» чекає гостей

На відпочинок в Поляну Закарпаття приїжджають люди, які бажають приємно і з користю для здоров'я провести час в готелі «Софія». Він знаходиться в мальовничому місці на узбережжі Великий Піні, тут можна не тільки насолодитися прекрасними видами, а й порибалити. Постояльців готелю розміщують в сучасних комфортабельних номерах. Готель виділяється високим рівнем обслуговування, який повністю задовольняє навіть найвимогливіших гостей. В готелі є бювет з мінеральною водою. Гості «Софії» можуть залишити свій автомобіль на безкоштовній парковці. З восьмої ранку до другої години дня для них доступний басейн.Надання оздоровчих і косметологічних послуг тут здійснюється в «перловою» і аромомассажной ваннах, гідромасажному комплексі, хаммамі, турецькій лазні та інфрачервоній сауні. Гості «Софії» можуть приємно провести час в літньому кафе і ресторані готелю, в яких пропонують великий вибір українських та європейських страв. Ділові та інші заходи тут проводять в сучасному конференц-залі готелю. Ваші партнери по бізнесу будуть здивовані приємною обстановкою приміщення і першокласним сервісом.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка