Важливість: 
4
Busfor - агрегатор продажу автобусних квитків

5 000 перевізників, більше 30 країн відправлення та 25$ млн. інвестицій протягом 3 років – кардинальні переваги агрегатора продажу квитків на міжміські та міжнародні автобуси Busfor. Більше 125 робітників стежать за тим, щоб клієнт міг абсолютно точно вибрати потрібний напрямок серед наявних пропозицій і купити квитки на автобус.

Сервіс Busfor створює для кожного клієнта сприятливі умови, надаючи можливість купити квиток у вибраній компанії, тим самим уклавши договір про надання послуг.

квитки на автобус

Робота сервісу спрямована на максимальне задоволення потреб 100 000 + людей, котрі щомісяця віддають перевагу саме Busfor. З цією метою на сайті є проста, але інформативна система оцінки якості будь-якого із запропонованих рейсів. Оцінка формується на основі вражень клієнтів. До моменту покупки доступний загальний рейтинг, а після поїздки, кожен пасажир може поставити свою оцінку, доповнивши її аргументованим коментарем. Подібна рейтингова градація, особливо, щодо виявлених фактів грубих порушень з боку перевізника, може бути підставою до його виключення зі списку пошукової видачі. Спільними зусиллями агрегатор розвивається: з кожною поїздкою, з кожною новою думкою клієнта.

Вагомі відмінності від конкурентів

Одним з таких є охоплення. Крім України, де зібрано понад 20 000 актуальних маршрутів, сервіс працює і на території СНД і в країнах східної Європи.

Щоб вибрати один із тисячі маршрутів в згаданих країнах, зовсім необов'язково перебувати вдома, за комп'ютером. На смартфони з операційними системами iOS і Android можна встановити додаток, котрий повністю дублює функції сайту. Замовлення квитка через смартфон відбувається інтуїтивно і не викликає ніяких труднощів. У будь-якому випадку, на всі питання готові відповісти працівники цілодобової служби підтримки.

Економія коштів клієнта

З метою оптимізації витрат, сервіс пропонує абсолютно безкоштовно, замість покупки, забронювати квиток на своє ім'я. Час, на який квиток закріплюється за клієнтом, залежить від умов перевізника. У будь-якому випадку, закріпивши за собою місце в автобусі на найближчі 11 годин, можна не перейматися щодо факту поїздки. Якщо плани зміняться, то отримане на телефон повідомлення з кодом бронювання можна проігнорувати. Якщо квиток все-таки потрібен, використовуючи цей же пароль, відбувається процес викупу. Подібна послуга завжди залишається безкоштовною.

Аналогічно діє і система повернення квитків. Якщо з тих чи інших причин поїздка відміняється, пасажир може повернути квиток. Точні умови повернення регламентуються КМУ «Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», а також умовами перевізника. У свою чергу, функціонал системи дає можливість зробити повернення через розділ «Мої квитки». Абсолютно точно можна сказати, що завчасне повернення квитка збереже більшу частину коштів. З огляду на всі особливості подібної системи, клієнт може повернути квиток і за один день до наміченої дати відправлення але сума повернення буде меншою, аніж у випадку, якщо він здійснить цю операцію за тиждень.

Акції та пропозиції

З переліком актуальних акцій, а також унікальних обмежених пропозицій від агрегатора з продажу квитків на міжміські автобуси Busfor, можна ознайомитися, підписавшись на розсилку та сторінки компанії у соціальних мережах.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка