Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Незабутній відпочинок в готелях Драгобрата для тих, хто закоханий в гори

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Український гірськолижний курорт Драгобрат розкинувся в Закарпатті, в Рахівському районі. Він вважається самим високогірним курортом країни (його найвища точка досягає у висоту 1400 метрів).

Сніговий покрив в тутешніх місцях зберігається до початку, а в окремі сезони і до кінця травня.

Чому варто відпочити на Драгобраті

Урочище Драгобрат дивно красиво. Воно утворено півкільцем Свидовецького хребта, завдяки чому місцевість захищена від вітрів і славиться м'яким кліматом. Шанувальники зимових видів спорту по достоїнству оцінять відпочинок на Драгобраті незалежно від рівня підготовки, оскільки тут знайдуться траси як для новачків, так і для досвідчених лижників. Їх загальна протяжність становить 10 км, а протяжність найдовшого спуску - 1300 метрів. Якщо ж вам до душі позатрасове катання, то до ваших послуг просторі цілинні поля. Подобається Драгобрат і сноубордистам завдяки наявності на схилах товстих снігових подушок. Піднятися до початку спуску можна на одному з п'яти бугельних підйомників, довжина двох з яких становить 1 км. З їх допомогою спортсмени добираються до гори Стриг (її висота всього на 500 метрів нижче найвищої точки гірського масиву).

Проживання і харчування

Для цього сучасного, комфортабельного гірськолижного курорту характерно інтенсивний розвиток: вводяться в експлуатацію нові готелі та мотелі в Драгобраті, відкриваються затишні кафе і ресторани, що пропонують страви місцевої, європейської та східної кухні. Всі готельні заклади пропонують чудовий сервіс західноєвропейського рівня, по-домашньому затишні, комфортні, прекрасно обладнані і якісно мебльовані номери з дизайнерськими інтер'єрами.У гостей є можливість вибрати варіант проживання відповідно до індивідуальних переваг і фінансових можливостей. На сайті Незабаром можно підібрати та забронювати готелі на Драгобраті онлайн, через систему бронювання готелів. Туристичний портал "Незабаром" містить найповнішу інформацію про цей унікальний курорті в українських Карпатах. На його сторінках можна почитати про визначні пам'ятки, порівняти ціни в готелях, санаторіях, вибрати та забронювати онлайн готель для відпочинку, почитати про розваги, ознайомитися з відгуками туристів про готельних закладах, а також написати власний відгук про відпочинок тут для тих, хто планує провести відпустку весело, активно і цікаво.

Наші інтереси: 

.