Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Мікрохвильові печі від DomComfort: потрібні функції – в одному пристрої

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Невід'ємний атрибут кожної господині – сучасна побутова техніка на кухні, яка дозволяє швидко готувати смачні та корисні страви з комфортом. Мікрохвильова піч – незамінний помічник на кухні, яка здатна не тільки підігрівати та розморожувати їжу, але і готувати неймовірно смачні різноманітні страви зі збереженням вітамінів та мінералів.

Сучасні моделі мікрохвильових печей – органічно впишуться в інтер’єр кухні, адже володіють компактними розмірами. Багатофункціональність цієї побутової техніки здатна замінити на кухні такі девайси, як духовка або плита, до того ж, ця техніка володіє найоптимальнішими параметрами по енергоспоживанню. За короткий період свого існування, мікрохвильові печі завоювали величезну популярність не тільки як побутовий домашній прилад, але і в сферах громадського харчування (кафе, бари, ресторани, торгові точки) – це також незамінний помічник кожного кухаря.

Потрібні функції – в одному пристрої

На відміну від звичайних духовок та плит, мікрохвильова одразу починає розігрівати страви, а їх приготування не займає багато часу, що важливо при сучасному ритмі життя людини, тому, сучасна мікрохвильова піч від DomComfort повинна бути на кожній кухні. На сайті інтернет-магазину представлений широкий асортимент мікрохвильових печей від відомих світових виробників:

  • Samsung;
  • LG;
  • BOSH;
  • Gorenje;
  • Ardesto.

Конструктивні відмінності мікрохвильових печей

Конструктивно, мікрохвильові печі розділяються на декілька видів:

  1. «Соло». Ця піч здатна обробляти продукти тільки за рахунок мікрохвильового випромінювання. Найбільш популярна модель серед побутових споживачів.
  2. «Гриль». Мікрохвильові печі з вбудованим ТЕНовим або кварцевим грилем.
  3. Конвекційні мікрохвильові печі. Окрім СВЧ-випромінювання, ці печі нагнітають в камеру гаряче повітря за допомогою вентилятора, що дозволяє отримати більш рівномірне прогрівання страви.

Також, мікрохвильові печі мають кілька способів управління – механічне, електронне та сенсорне.

Чому саме “DomComfort”

Інтернет-магазин “DomComfort” – саме те місце, де варто зупинити свій погляд при виборі надійної мікрохвильової печі за розумною ціною, адже кожен отримає неймовірно демократичні ціни, високу якість товару та обслуговування, офіційну гарантію, неймовірно вигідні умови придбання товарів в розстрочку без першого внеску (клієнт самостійно вносить щомісячний фіксований платіж зручним для себе способом без прихованих платежів).

Підписуйтесь на новини інтернет-магазину, щоб першим бути в курсі про акції та спеціальні пропозиції.

Наші інтереси: 

.

Коментарі

Зображення користувача Лесик Майстер.

А ті мікрохвильовки готують живу їжу ))))??? За принципом трипільської печі