Важливість: 
4
Який вибрати дах?

На що звертати увагу при виборі покрівельного покриття. Про це розповідає представник компанії «Джерард».

Тут ітиметься про тип покрівлі, а не про щось інше. Визначитися з дахом рекомендується ще до зведення покрівельної конструкції. Справа в тому, що різні матеріали мають відмінні способи монтажу. Крім того, вага покриття також дуже відрізняється. До важких відносять керамічну черепицю. Цей недолік компенсується натуральністю і привабливим зовнішнім виглядом, але ціна самої кераміки, а також вартість кроквяної системи та складність монтажу змушують домовласників шукати альтернативу.

композитна черепиця

Покрівельні матеріали для даху поділяються на легкі та важкі. Найлегший – «ондулін», так по торговій марці одного виробника прийнято називати будь-який шифер на основі бітуму та целюлозного волокна. Однак зовнішній вигляд ондулінового даху задовольнить хіба що невибагливого господаря, для якого важливо все робити своїми руками. Монтаж такого шиферу не вимагає особливої ​кваліфікації, тому ондулін часто зустрічається в дачних селищах або селах. Іноді ним укривають надвірні споруди або некапітальні навіси.

На порядок привабливіше виглядає металочерепиця: велика кількість забарвлень і модні конфігурації дарують відчуття багатого вибору. Однак і тут без недоліків не обійшлося: навіть рідкі краплі дощу вночі розбудять сплячих домочадців. Що ж, можна скоротати нічку за грою в лото або включити телевізор гучніше. Але правильніше буде зробити якісну шумоізоляцію. Звичайно, ізоляційні матеріали збільшать ціну за квадратний метр покрівлі, а ефект від неї вгадати важко.

Хорошою альтернативою може стати м'яка покрівля – має естетичний та акуратний вигляд, особливо на відстані. Крім того, для дахів складної конфігурації м'яка покрівля іноді стає привабливим варіантом, тому що з іншими видами покриттів майже завжди виходить більше відходів. З металопрофілем на складних покрівлях працювати незручно і дорого. Велика кількість відходів гарантовано підніме вартість проекту. То з чого зробити дах будинку, коли хочеться поєднати переваги всіх матеріалів, а з їх недоліками миритися немає бажання?

Композиція або універсальний солдат?

І те й інше, тому що композитні матеріали поєднують у собі переваги більшості покрівельних покриттів. В основі композитної черепиці – метал, покритий алюмоцинком. Товщини покриття достатньо, щоб захистити сталь від корозії. Але крім металу та покриття тут застосовуються ще й мінеральні включення з натуральної крихти. А щоб фактура міцніше трималася, використовують з’єднуючі речовини на основі акрилу. На виході маємо жорстку та легку черепицю, яка виглядає цілком природно, а ударні навантаження від дощу або граду проходять непоміченими.

Матеріал годиться замість звичайного асбоцементного шиферу. Причому істотні переробки кроквяної системи майже не потрібні (ще один плюс). Кількість кольорів заворожує, втім, як і кількість конфігурацій. Тут дійсно є з чого вибирати.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський
71

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка