Важливість: 
4
Покрокова методика вивчення англійської мови на високому рівні

Сучасне покоління молодих українців вже зрозуміло, наскільки важливо вивчати іноземні мови, які вигоди можна отримати, будучи обізнаним та кваліфікованим спеціалістом. Найбільш важливою та популярною іноземною мовою, безперечно, є англійська. Переваг від володіння даною мовою достатньо багато.

У зв’язку з цим сучасна молодь та люди старшого віку посилено вивчають англійську, аби бути конкурентоспроможним на ринку праці, мати підстави для підвищення кваліфікації та отримання вищої заробітної плати і т.д. Також володіння англійською допомагає при еміграції в англо-саксонські країни, під час подорожей по всьому світу та при вступі в іноземні навчальні заклади.

Вивчення англійської як і іншої іноземної мови вимагає терпіння та багатьох зусиль. Тільки цілеспрямовані та вмотивовані люди можуть добитись бажаного результату. Сьогодні надзвичайно важливо вибрати правильний підхід до вивчення іноземної, оскільки програма радянських часів не була досить ефективною. Сучасні мовні підготовчі курси використовують нові передові програми.

Крім того, багато людей вивчають мову самостійно, що теж передбачає багато труднощів. У такому разі необхідно користуватись перевіреними джерелами з граматичними довідниками і знати декілька ефективних підходів до вивчення мови вдома. Дієвий спосіб вивчення нової лексики та розуміння мови загалом полягає у перегляді фільмів англійською із субтитрами. Також корисно читати новини або інформацію, якою цікавиться учень в житті, англійською. Суть цих підходів полягає в зацікавленні людини вчити мову, дізнаючись щось нове і насолоджуючись переглядом фільму чи новин.

Також слід зазначити, що не менш важливу роль має вдало підібрана література. Існують багато закордонних комплексних видань для вивчення англійської мови, де продумані всі етапи навчання: від постановки цілей і самого матеріалу до завдань із самоконтролю та перевірки вивченого. Одним із найкращих комплексних видань є Solutions 2nd Edition. У новому переробленому та доповненому виданні враховані всі недоліки та створені комфортні завдання та підходи до вивчення граматики та лексики.

Можна придбати будь-яку книжку даної серії як, наприклад, Solutions 2nd Edition intermediate в інтернет-магазині Britishbook.ua. Також для покупців при відвідувані сайта магазину є можливість ознайомитись із великим каталогом іноземної літератури закордонних видавництв. Магазин також має програму лояльності, яка передбачає різні знижки та бонуси.

Перед вибором книжки із серії Solutions 2nd Edition слід знати, які компоненти містять підручники та які рівні передбачає даний комплекс. За рівнем складності покупець може вибрати:

• Solutions Elementary 2nd edition (базові знання);

• Solutions Pre Intermediate 2nd edition (рівень нижче середнього);

• Solutions Intermediate 2nd edition (середній рівень);

• Solutions Upper Intermediate 2nd edition (знання вище середнього);

• Advanced (підвищений, просунутий).

Кожен з п’яти рівнів комплектується чотирма компонентами:

1. Основний підручний.

2. 3 штуки Class Audio CD.

3. Письмові завдання для закріплення вивченого матеріалу, які виконуються в робочому зошиті.

4. Книжка для вчителя, яка містить всі необхідні методичні рекомендації щодо курсу.

Структура кожного підручника проста та доступна у використанні, тому книги цієї серії мають популярність та ідеально підходять для вивчення і покращення англійської.

Всю необхідну інформацію про дане комплексне видання можна знайти на сайті магазину за посиланням https://www.britishbook.ua/.

Додаткова інформація про компанію:

Одесса, ул. Коблевская 47

0 800 505545 бесплатно со всех стационарных телефонов Украины

093-750-55-45

097-050-55-45

099-050-55-45

Наші інтереси: 

:)

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка