Важливість: 
4
Діючи Кодекси України з коментарями: що нового в 2018 році

Щоб не розгубитися у незвичному становищі, потрібно прочитати діючі Кодекси України з коментарями на 2018 рік. В посібниках є все про особисту безпеку, захист свого майна, права та обов’язки громадян, законні відносини між роботодавцем та робітником.

В Кодексі України за напрямком діяльності об’єднані основні правові акти українського законодавства. Щоб знати та розуміти останні зміни в законах рідної країни, важливо вивчити діючі Кодекси України з коментарями 2018 р. Небагато громадян можуть захистити себе в проблемних ситуаціях, але у збірнику державних законів завжди можна знайти відповіді стосовно прав громадянина країни, а також його обов’язки.

C:\Users\Администратор\Desktop\вап.jpg

В нашій країні є наступні Кодекси:

  • Цивільний – допомагає громадянам в проблемах з нерухомістю, власністю, особистим життям та інше;

  • Сімейний – визначає обов’язки сімейного подружжя, майнові і немайнові права, а також стосунки батьків, дітей та членів їхньої родини;

  • Трудовий – регулює взаємовідносини робітника та роботодавця;

  • Податковий – допомагає регулювати відносини при управлінні зборами та податками;

Є також Земельний Кодекс, що відповідає на питання стосовно права на землю.

Які зміни в коментарях до Кодексів України відбулись в 2018?

В державі щорічно публікують багато коментарів до Кодексів нашої країни. Громадянин, який зацікавлений в своєму безтурботному правовому існуванні може знайти відповіді на законодавчі питання в Кодексі України та його коментарях.

Пропонуємо ознайомитись з частиною із них:

  1. «НПК Кодексу України про адміністративні правопорушення 2018. Станом на 10.04.2018» Науково-практичний коментар містить нові зміни та доповнення, стосовно адміністративних правопорушень.

  2. «НКП Житлового кодексу України. Станом на 04.05.2018». У коментарі подані свіжі зміни і доповнення Кодексу. Видання розкриває основні положення щодо одержання, купівлі, користування, приватизації та передачі житла;

  3. «НПК Сімейного кодексу України. Судова практика з питань сімейних стосунків. Станом на 03.04.2018». У коментарі можна знайти пояснення законодавчих статей з прикладами судової практики сімейних стосунків;

  4. «НПК Кримінального кодексу України. Станом на 15.03.2018» – цей коментар стане у нагоді кожному громадянину. У посібнику знайдеться інформація, яка допоможе захистити свої права, свободу, честь, гордість та гідність;

  5. «НПК Цивільного кодексу України. Станом на 03.04.2018» – допоможе розібратися в питаннях майна, спадщини та інших проблемах регулювання цивільних відносин.

C:\Users\Администратор\Desktop\123456.jpg

Чому треба знати основні положення Кодексу України?

Сучасна персона повинна намагатись якомога більше дізнатися про свої права. Ці знання допоможуть кожному громадянину почувати себе захищеним та впевненим як у себе вдома, так і в іншій країні,на вулиці, в магазині, за кермом автомобіля, в школі та навіть у дитячому садку. Але більшість людей не мають часу або просто лінуються читати та дізнаватись більше для захисту самого себе.

Нові діючі Кодекси України з коментарями 2018 створені для тих, хто турбується та не лінується дбати про своє життя, майно, а також життя своїх рідних. Варто запам’ятати, що купувати книги і посібники вигідніше оптом, ніж у роздріб, та тільки в перевірених інтернет-магазинах, що працюють безпосередньо з видавництвами.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський
175

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка