Як і 100 років тому: Росія йде воювати за український хліб

Агресор вкрав українського зерна на понад сотню мільйонів доларів. Російські окупанти вже вивезли 400-500 тисяч тонн в напрямку Криму.

«Чиновник – гірший за вірус»: як аграрії проводять посівну в умовах карантину

В аграрній історії України траплялися різні катаклізми: негода могла знищити врожай; зерно могли безконтрольно вивезти, прирікаючи внутрішній ринок на дефіцит; могли закінчитися добрива або інші...

Революція однієї соломинки

Книгу "Революція однієї соломинки" можна назвати філософською притчею в обгортці наукового посібника. Автор книги - Масанобу Фукуока - понад 40 років займався вирощуванням рису і мандаринів. За цей...

Сім’я колишніх заробітчан з нуля створила фермерське господарство

Українці після роботи в Італії повернулися до України і стали підприємцями. Сім’я колишніх заробітчан Парубочих з нуля створила в Тернопільській області фермерське господарство.
Петро Порошенко на ICTV 4 лютого 2019 року

Порошенко назвав п'ять головних напрямків економічного зростання України

Це — агросектор, IT, індустріалізація, потужні інфрастуктурні проекти і туризм. Про це Президент України заявив в ефірі програми "Свобода слова" 4.02.2019 на телеканалі ICTV.

Україна стала найпривабливішою для інвесторів серед країн Європи, Близького Сходу та Африки

Менеджери інвестиційних фондів визнали Україну найбільш цікавою для вкладень в економіку. Про це повідомило видання Institutional Investor .

В Україні тривають жнива. Давніх хліборобських традицій дотримуються й досі

Перед жнивами освячують перший сніп пшениці. У полях чи в центрі села ставлять заквітчаний оберемок пшениці, а священик молиться та окроплює його свяченою водою.

Майбутнє фермерства — це вже не сільськогосподарська діяльність

Захоплення сучасної людини технологіями та ґаджетами поширилось і на галузь сільського господарства: трактори, що не потребують машиністів, роботи, які збирають врожаї, технології збереження...

Робот-фермер зможе обробляти від 300 га ріллі без втручання людини

Команда фахівців з Дніпра розробила концеп автономного сільськогосподарського робота AgroSmart L на сонячних батареях.

Економіка України поєднує в собі риси трьох століть

У 19 столітті основою економіки більшості країн було сільське господарство, в 20 столітті - важка індустрія, а зараз все більшого значення набувають інформаційні технології. А в Україні є потроху і...
Міскантус

Міскантус

В умовах енергетичної кризи зростає цікавість до рослин, спалювання котрих має значний енергетичний ефект при збереженні довкілля. Однією з таких рослин є міскантус.