Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Україна, Польща та США підписали енергетичний меморандум

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Україна буде отримувати постачання зрідженого газу через Польщу. Для цього побудований спеціалізований інтерконнектор, який об'єднає наші газотранспортні системи.

19090101.jpg

Фото: facebook.com/alex.danylyuk)

Україна, Польща і США сьогодні, 31 серпня, підписали меморандум про тристороннє співробітництво в сфері енергетики. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк у Facebook.

На зустрічі з міністром енергетики США Ріком Перрі українська делегація обговорила важливість диверсифікації ризиків, продиктованих залежністю від поставок російського газу, як для України, так і для Польщі.

Повідомляється, що одним з кроків забезпечення енергетичної незалежності України буде налагодження поставок зрідженого газу через Польщу. Для цього побудований спеціалізований інтерконнектор, який об'єднає наші газотранспортні системи.

США, Польща і Україна підпишуть угоду про співпрацю в сфері поставок газу. Документ підпишуть Петро Наімський, державний секретар канцелярії прем'єр-міністра Польщі, Рік Перрі, міністр енергетики США і Олександр Данилюк, секретар Ради національної безпеки і оборони України.

Угода стосується співпраці в області реформ українського газового ринку, інфраструктури імпорту природного газу Республіки Польща, інфраструктури зберігання газу в Україні і американського експорту СПГ, а також газових стиків у регіоні.

 

Наші інтереси: 

Важлива співпраця задля енергетичної безпеки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...