Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 14
  • Хиты: 15

Свастика в сучасних США - це виглядає красиво і реально круто!

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Прийшов час повної реабілітації цього символу миру і благополуччя. Його можна знайти на кожному континенті, і він асоціюється з красою і миром тисячоліть.

"Просвастіка" підтримує художній показ символу свастики в приватній власності Стіва Джонсона в Ель-Собранте, штат Каліфорнія, незважаючи на критику його сусідів і засобів масової інформації", - каже Упендра Сінгх, американський непалець, керівник руху "Просвастіка".

Під час свого недавнього інтерв'ю з ABC7 Джонсон зазначив, що свастика не є нацистським символом.

- Це тибетський знак, який був ще до того, як вигадали свастики... Мені подобаються ці знаки, я думаю, вони виглядають круто. Мені вони подобаються, - сказав Джонсон.

Незважаючи на те, що його сусіди і засоби масової інформації критикують його за те, що він має цей символ, Просвастіка повністю підтримує його за те, що він цінує цей прекрасний символ, який означає мир і любов.

Сінгх пояснює, що в Каліфорнії найбільше американців індіанського походження. А корінні американці використовували символ свастики задовго до нацистів.

"Дивитися на свастику як на ненависний символ є актом дискримінації до корінних американців. Прийшов час повної реабілітації цього символу миру і благополуччя — він з'явився раніше нацизму і був захоплений нацистами всього на декілька років. Сьогодні його можна знайти на кожному континенті, і він асоціюється з красою і миром тисячоліть".

 

До речі, гітлерівці запозичили свою свастику саме в американців: Свастика в США – джерело натхнення для Третього Райху 

Наші інтереси: 

Прийшов час реабілітувати свастику! В Україні ми розуміємо, що свастика (або сварга) є давнім арійським символом щастя і миру, але затуркані обивателі, напхані анти-гітлеровською пропагандою, бояться свастику як вогню і навіть не замислюються, що спочатку було - свастика чи Гітлер. 

Хай Сонце — прабог всіх релігій,
Золотопере й життєсійне
Благословить мій дім крилатий.
Накреслю взір його неземний,
Святий арійський знак таємний,
Накреслю Свастику на хаті
І буду спати вже спокійний.

(Богдан-Ігор Антонич, «Молитва», 1936 рік).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Комментарии

Аватар пользователя Сергій Білецький

хайл, арії!

Аватар пользователя Бор Крутивус

Завжди любив цей символ, він надто цінний і глибинний, щоб просто так відмовитись від нього на догоду всяким свастиконенависникам.

Аватар пользователя Ігор Каганець

Правостороння свастика була символом Ісуса Хреста аж до пізнього Середньовіччя.

Рене Генон. Ідея Центру в давніх традиціях

Все, що робиться з власної волі, – добро!