Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Час для України засяяти. Столиця України відкривається для британських туристів

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Завдяки проведенню Євробачення-2017 в Україні її столиця, яка приймає конкурс, перші два тижні травня перебуває в центрі уваги. Еклектична архітектура, дешева їжа і питво, дивовижна історія, а такаж прихід в Україну найбільшого європейськкого лоукоста робить столицю України відкритішою для туристів.

17051101.jpg

Getty Images

Про це у своїй статті пише Керолайн МакГваїр в "The Sun".

Хоч країна страждає від чотирирічного конфлікту з Російською Федерацією, і це відлякувало від приїзду багатьох туристів, проте більшість міст України, включаючи Київ, є абсолютно безпечними для подорожей. Одним із доказів цьому є проведення пісенного конкурсу, взяти участь у якому з'їхалися делегації 41 країн (не враховуючи українську), а також іноземні журналісти та фани, пише журналістка.

Існують регіони, які МЗС не рекомендує відвідувати туристам в Україні. Це Крим та "дуже нестабільні" Донецька й Луганська області на сході країни, де постійно відбуваються сутички між Збройними Силами України та сепаратистами, яких підтримує Росія. Але ці області та столицю розділяє значна відстань.

Не дивлячись на всі негаразди, які спіткали країну, Київ є привабливим для багатьох гостей, адже він до того ж став раєм для вигідних покупок через різке падіння української валюти останніми роками.

Далі у своїй статті Керолайн МакГваїр розхвалює традиційну українську страву борщ, пише про ціни на проживання, рекомендує, куди піти у Києві, що подивитися і як відпочити.

 Всю статтю ви можете прочитити на нашій англомовній сторінці.

 

Наші інтереси: 

Відкриваємо Україну світові!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
туризм
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Комментарии

Аватар пользователя Оксана Колосовська

Дуже гарні фото.