Перевод на Русский недоступен для Американський ультиматум Яценюку і Порошенку.

Комментарии

Аватар пользователя Володимир Майборода

Порошенко і Яценюк мають шанс не повторити долю Луки Нотара:
Помилка олігарха. Історія Луки Нотара, зрадника, який відмовився захищати батьківщину

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Аватар пользователя Миро Продум

Гойсман також був міністром: з 27 лютого до 2 грудня 2014 року - міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Так що усе сказане у статті стосується й його.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Аватар пользователя Андрій Ясун

Друже Миро! Даю 10 галів за ГОЙсмана!!!

Si vis pacem, para bellum

Аватар пользователя Андрій Ясун

Нема нічого таємного, що не стало явним. Шила в мішку не сховаєш. Але подивіться! Вони ще й обурюються!? В принципі тут нема чому дивуватися. З жидівської точки зору кинути такий ґешефт, - верх марнотратства. Ці три представники обрано-обрізаного етносу будуть топитися, але золота з рук не випустять.

Si vis pacem, para bellum

Аватар пользователя Арсен Дубовик

Андрій Ясун говорит:
...Ці три представники обрано-обрізаного етносу будуть топитися, але золота з рук не випустять.

?Андрію, Ти про це? (У тому числі, звичайно):

Анатолій Коноваленко говорит:
...Ми бачимо, що юдейський бог, володіючи космічними технологіями, допомагає їм захоплювати міста і підкорювати народи, щоб збирати з них данину у вигляді того ж самого золота, яке дуже потрібне їхнім "богам" (я писав вище для чого)!

Анатолій Коноваленко говорит:
...І золото і інші ресурси нашої планети їм на блюдці з блакитною облямівочкою клони регулярно збирають і відсилають!...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Аватар пользователя Андрій Ясун

І про це також. Хоча я дивлюся на проблему простіше. Паразит є паразит. Чи він Сірий, чи Жовтий, я тільки думаю, як йому хоботок перерізати, яким він цьмаґає. Я не закликаю когось там вбивати, чи іншу фізичну розправу чинити. Ні. Мусимо порушити їхню систему. І ми це вже робимо. І скоро вони кричатиймуть, що те що ми робимо є "незаконно". Але один хлопець вже зробив це, ще й нам вказав шлях. Дерзаймо!

Si vis pacem, para bellum