Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Росіяни збирають підписи, аби позбавити Макаревича почесних звань та нагород

Онлайн-петицію розміщено на сайті change.org, повідомляє Еспресо.TV. В ній музиканта називають "посібником фашистів" і звинувачують в тому, що власною поведінкою Макаревич дискредитує власні нагороди, зокрема орден "За заслуги перед вітчизною".

 

 

Як відомо, Андрій Макаревич неодноразово виступав із заявами, у яких підтримував Україну та критикував дії російської влади. На його думку, коли закінчиться "масовий психоз", всі зрозуміють, хто ж насправді посварив Росію й Україну.

Його також звинувачують в тому, що під час багатотисячного мітингу в Москві на підтримку миру в Україні він нібито вигукував гасло "Бандера прийде – порядок наведе". Петицію адресовано російським політикам та журналістам, серед яких президент РФ Володимир Путін, прем'єр Дмитро Медвєдєв, Володимир Жириновський, Володимир Познер, Генадій Зюганов та інші.

Наразі свої підписи під зверненням поставили понад дев'ять тисяч осіб, повідомляє Українська правда. Життя.  

Особливо "милує" фраза: "Мы все знаем, что события на Украине были подготовлены и осуществлены США, при содействии Евросоюза", говорится в петиции. "Нельзя бросать на растерзание фаш. ублюдков русскоязычное население Украины". 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Аватар пользователя ДЖин ДЖайнів
0
No votes yet

Правильно! Не треба прогинатись під мінливий світ і колись він прогнеться під нас.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Комментарии

Аватар пользователя ДЖин ДЖайнів
0
No votes yet

Правильно! Не треба прогинатись під мінливий світ і колись він прогнеться під нас.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Аватар пользователя Віктор Макаренко
0
No votes yet

Як непросто в Росії періоду масового психозу залишатись просто нормальною людиною! Звання клоуни можуть забрати, але ж залишиться чесне ім'я!

Аватар пользователя Явсе Світ
0
No votes yet

Андрій Макаревич реалізована Людина.Він вільний і тому розуміє, що насправді має ціну..Уявіть друзі,що буде написано у Вікіпедії через певний проміжок часу про Макаревича і про наприклад Жириновського..при умові, якщо людство не повернеться до кам"яного віку після наступної світової війни..))

Вірю в те, що розумію.

Аватар пользователя Анатолій Висота
0
No votes yet

Прогинатися ні перед ким не треба - це шкідливо!

Аватар пользователя Олег Подорожній
0
No votes yet

))) Можна прогнутися і використати енергію противника проти нього ж самого "айкідо"

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!