Важливість: 
4
Ipopokids: найбільший меркетплейс з товарами для дітей

Кожна дитина потребує якісних та гарних речей, серед яких іграшки – найголовніший елемент в її розвитку та гарному проводженні часу.

Сучасні іграшки здатні розвивати моторику рук та допомагати здобувати нові знання з самого маленького віку, тому, до вибору прекрасних, якісних та необхідних товарів варто долучатися від самого народження дитини.

Що пропонує інтернет-гіпермаркет Ipopo Kids для малечі та більш дорослих діток.

Батьки або бабусі досить часто балують своїх чад новенькими речами, а ось щоб придбати певну річ, потрібно потратити багато часу на відвідування безлічі магазинів. Що робити тим, які живуть в населених пунктах, в яких немає вибору іграшок, речей та товарів або зовсім немає магазинів? Ipopo Kids - інтернет магазин дитячих товарів, представляє безліч найменувань товарів для дітей різного віку, де в одному місці можливо придбати все що сподобалось, а тим більше – не виходячи з будинку. Все що потрібно для відвідування інтернет-магазину – доступ до інтернету та зовсім трішки часу. Асортимент налічує понад 500 тисяч найменувань товарів, серед яких:

  • іграшки;
  • одяг;
  • кімнатні меблі;
  • книжки;
  • товари для активних занять (м’ячі, розвиваючі ігри, спортивний інвентар);
  • ранці та товари для школи.

А ще, Ipopo Kids – пропонує найнижчі ціни на товари, що дозволить зекономити гроші.

Вибір товару. Як не розгубити погляд в безлічі пропонованих товарів.

Сайт інтернет-магазину зручний для пошуку та вибору необхідного товару, які розміщені по «поличках» та «відділах», тому, заблукати на сторінках – вкрай важко. Товари відсортовані за гендерною ознакою, віком дитини та розподілені на наступні категорії:

  • товари для хлопчиків (з градаціями по віку дитини – 0-2роки, 3-5 роки, 6-9 роки, 10-12 роки, 13 років і більше);
  • товари для дівчаток (з аналогічною градацією по віку як і для хлопчиків);
  • товари для новонароджених та немовлят;
  • товари для мам.

Кожна категорія включає в себе розділи (рубрики) товарів, де зібрані тільки найкращі пропозиції. Весь представлений асортимент товарів має докладний опис і фотографії для більш детального ознайомлення.

Від вибору до замовлення. Доставка.

Завдяки співпраці з компанією «Нова пошта», отримати замовлення можливо в будь якому відділені по країні. Розгалужена мережа служби доставки дозволить отримати Ваше замовлення в найвіддаленіших куточках України.

Оплата за замовлення відбувається будь-яким зручним способом для клієнта. Замовляйте подарунки для дітей за кращими цінами та асортиментом у інтернет-гіпермаркеті Ipopo Kids та зробіть життя своїх чад ще щасливішим.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка