Charles Bale's picture
Charles Bale
 • Visits: 14
 • Hits: 15

Металочерепиця як варіант сучасної покрівлі для будинку

Одним із найпопулярніших та доступних покрівельних матеріалів на сьогодні є металочерепиця.

Використання металочерепиці з асортименту на https://mostasia.com.ua/product-category/metalocherepitsa/ має багато переваг. Таке рішення обирають дедалі більше людей як у приватному, так і у комерційному будівництві. Що слід знати про властивості профільованого листа та металочерепиці?

Металочерепиця – що це?

Металочерепиця — це покрівельний матеріал із двостороннього сталевого оцинкованого листа, який потім покривається кількома шарами лаку або іншого захисного покриття. Довговічність цього покрівельного матеріалу визначається товщиною його серцевини, а також типом та товщиною покриття, яке може бути виконане з:

 • поліестер,
 • поліуретану,
 • інших сучасних матеріалів.

Покриття призначене для захисту від:

 • корозії,
 • сонячного випромінювання,
 • механічних пошкоджень.

В асортименті сучасної продукції також є металева черепиця, покрита мінеральним або керамічним покриттям, яка відрізняється вищим рівнем міцності, але також більшою вагою і вищою ціною. Найпопулярнішими видами металевих покрівельних матеріалів є:

 • профільований лист, що часто застосовується в приватних будинках, з рельєфним профілем, що імітує трапецію,
 • металочерепиця, стилізована під класичну керамічну черепицю,
 • плоска черепиця, що застосовується на дахах з нахилом понад 9 градусів,
 • фальцева металочерепиця із простим та сучасним видом.

При виборі сталевої черепиці слід враховувати насамперед якість матеріалу, з якого вона виготовлена, форму покрівлі та колір покриття. Товщина покривного матеріалу повинна бути не менше 0,4 мм, воно  повинно бути оброблено органічним покриттям. Металочерепицю можна купити у вигляді листів, які виготовляють на замовлення, або у вигляді модульних листів.

Переваги сталевої черепиці

Слід заздалегідь ознайомитись із характеристиками окремих матеріалів. Покрівля з листового металу має безліч істотних переваг, які роблять її найчастішим елементом сучасних будівель. Найбільшою перевагою черепиці є низька вартість покупки та монтажу, що ставить її вище набагато дорожчої керамічної черепиці.

Крім того, цей тип покрівлі виразно легший за будь-яке інше рішення, що робить його придатним практично для будь-якої будівлі. Металочерепиця витримує екстремальні температури, дощ, град та сніг, тим самим захищаючи дах від пошкоджень. Ще одна важлива перевага покрівельних металевих листів — це естетичний зовнішній вигляд, що практично не відрізняється від дорожчих покрівельних матеріалів. Нині на ринку представлена металочерепиця різного дизайну та забарвлення, що дозволяє підібрати покриття, що ідеально поєднується з декором фасаду або саду.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...