Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 1
  • Hits: 1

В Україні з'являться спеціальні камери, які фіксуватимуть порушників "маскового режиму"

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Йдеться про проведення пілотного дослідження, яке було ініційоване ВООЗ і підтримане МОЗ. Завдяки встановленню відеокамер буде відбуватися деперсоналізована оцінка умовного відсотка дотримання "протиепідемічних норм".

В листопаді у Києві, Харкові та Дніпрі запрацюють перші відеокамери для контролю за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції, розповів заступник міністра охорони здоров'я і головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, передає ТСН.ua.

"Тобто в автоматичному режимі зчитується кількість людей, які проходять вздовж камери або зони її дії, і скільки з них у масках, скільки дотримуються дистанції. Зараз вже розроблені повні комплекти документів для проведення біоетичної експертизи та встановлення таких камер", – сказав він.

"Ця система і це програмне забезпечення дозволяє нам в автоматичному режимі показувати дотримання чи недотримання, або типу недотримання протиепідемічних вимог", – зазначив Кузін.

На запитання, яке покарання чекає на порушників, Кузін відповів: "М'яко кажучи, це пілот з відстеження загального відсотка протиепідемічних вимог. Але водночас для людей, які порушують протиепідемічні вимоги, діє відповідна стаття в адміністративному кодексі Україні та передбачене покарання, зокрема, за відсутність масок у закритому приміщенні".

Наші інтереси: 

Ви ще вірите, що вони дбають про здоров'я громадян? Ось для чого була потрібна вся ця ковідна історія – щоб стежити за громадянами! Скоро буде, як в Китаї.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Андрій Гарас's picture

Люди платять своїми податками щоб за ними стежили! Тільки інтеліси можуть таке наінтелектуалити.

Радіймо життю граючи!

Микола Стригунов's picture

Люди платять податки, і, водночас, лінуються змінити цілком конституційним та правовим шляхом, вочевидь погану владу. А, на заробляння оцих грошей для сплати податків вони ж витрачають досить багато зусиль та часу. Вочевидь, більшість людей дуже далекі від логіки та здорового глузду...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!