Portuguese, International translation unavailable for СУВД Православної Церкви України закликає бути чесними перед своєю совістю.

Comments

Володимир Федько's picture

Від початку неоголошеної російсько-української війни й дотепер від Православної Церкви України наших військових на Сході підтримує близько 600 капеланів, 222 з яких призначені на штатні посади.

Жахи війни змушують поглянути на земне життя під іншим кутом. В таких умовах люди потребують більшої духовної підтримки, порад та настанов. Саме військові капелани допомагають знайти відповіді за допомогою Cлова Божого. Вони – сильні духом просвітники, які є для воїнів як священиками, так і вірними друзями, які готові підставити плече та духовно захищати наших героїв. Вони – завжди поруч, вислухають і дадуть пораду. Для українських воїнів є тим промінчиком надії, що відкриває шлях до Бога.

Особлива пошана нашим капеланам за надзвичайно важливу місію, яку вони несуть – допомогти воїнам не втратити духовний орієнтир та вірити у власну перемогу. Українська Православна Церква завжди була, є і буде з українським військом

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!