Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Протидія Росії об'єднала Україну, Польщу і Литву. Порошенко відвідав штаб-квартиру ЛИТПОЛУКРБРИГ

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президенти України, Польщі та Литви побували у спільному українсько-польсько-литовському військовому підрозділі. Петро Порошенко, Анджей Дуда і Даля Грібаускайте зустрілися у Любліні, де дислокується підрозділ ЛИТПОЛУКРБРИГ імені Великого Гетьмана Костянтина Острозького.

Про це повідомляє сайт глави держави.

«Як і 450 років тому, коли в Любліні була укладена Люблінська унія, Люблін є символом потужного союзу Литви, Польщі і України. І дуже символічно, що сьогодні в цей день Президенти Литви, Польщі і України разом зустрічають парад, приймають доповіді від керівництва литовсько-польсько-української бригади. Ви знаєте серце тремтить», - сказав Петро Порошенко під час спільного брифінгу з Президентами Литви та Польщі після відвідання спільного литовсько-польсько-українського військового підрозділу ЛИТПОЛУКРБРИГ.

"Солдати України вдосконалюють себе в рамках НАТОвських програм, зміцнюють перспективу перебування в альянсі", - сказав Дуда на брифінгу та нагадав про агресію Росії з 2014 року. Польський президент назвав українських воїнів героями.

"Ми сильні - коли разом, є дружба. Коли ми разом стоїмо в одній шерензі, тоді до нас є повага", - додав Дуда.

"Бригада була створена, щоб всім показати: ми розуміємо свої можливості і можемо різними способами допомагати Україні. І так само вчимося боронити свої держави", - сказала Грібаускайте.

Сторони обговорили додаткові санкції проти Росії через агресію у Керченській протоці.

"Зараз бачимо абсолютно боєздатний підрозділ", - заявив Порошенко та вказав на посилення тиску на РФ.

"Сьогодні Україна боронить не лише свій суверенітет, але і свободу, демократію на східному флангу НАТО", - зауважив він.

Наші інтереси: 

Початок до створення Балто-Чорноморського союзу закладений.

Підписуюсь на новини

Comments

Володимир Федько's picture

Чудовий початок майбутнього військового блоку Україна-Польща-Литва + США.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!