Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
54

У Любліні відзначили день народження Литовсько-Польсько-Української бригади

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Це - перший рік, який видався дуже тяжким, каже український офіцер-розвідник Анатолій Іченський. Офіцери відділення розвідки вичали НАТО-вські процеси плануання розвідки, ведення розвідки, постановку завдань, збір і аналіз інформації. Робоча мова - англійська, і це створювало незручності для військових. Але з польськими і литовськими колегами стали друзями і добре спрацювалися.

На урочистості до польского Любліна з'їхалися високі військові чини держав, що входять до багатонаціонального підрозділу.

Військові кажуть, бригада закінчила становлення і нині перебуває у стані повної оперативної готовності. 

 

 

Наші інтереси: 

Це - початок дл створення політичного союзу України, Польщі та Литви, до якого потім приєднаються інші країни Балто-Чорноморського регіону..

Теги:

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

Із "Зерна"прокльовуються перші паростки. Хай буде!!!

Зображення користувача Василь Федорiв.

У так званому «ток-шоу» на російському «НТВ» на тему «Україна та Польща проти Росії і Путіна» незадовго до закінчення висилання представник Польщі Якуб заявив (01:08:19): «Не має Незалежної Польщі без Незалежної України (Це речення промовлено українською мовою). Сьогодні Україна найбільш європейська держава у цілій Европі, тому що саме там люди готові гинути за те, щоб залишитися частиною європейської цивілізації. Саме там зараз фронт боротьби із азійською поганю (в оригіналі: азіатской нєчістью).»

https://www.youtube.com/watch?v=Gee-lVdvYVg

Хай Буде!