Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Пабрікс хоче впровадити в Латвії "систему загальної оборони"

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Новий міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс має намір впроваджувати в латвійському суспільстві "систему загальної оборони". В інтерв'ю передачі Латвійського телебачення "Панорама" він описав це так: "Трохи пріувелічів - це означає, що жителі ще зі шкільної лави до пенсійного віку знають, як діяти в кризових ситуаціях".

19021204.jpg

Foto: LETA

Про це пише латвійський інформаційний портал DELFI.

Пабрікс посилається на доповідь Міноборони, в якому стверджується, що рівень загрози для Латвії досяг такого ступеня, що оборони держави за допомогою військових засобів вже недостатньо. Тому відомство хоче частково перекласти систему латвійської оборони на плечі пересічних жителів, які у важкі часи повинні діяти в "обопільній довірі і партнерстві з органами влади" і "проявляти відповідальне ставлення до країни та її безпеки".

В документі стверджується, що "військова оборона Латвії, крім усього іншого, ґрунтується на психологічній готовності опиратися окупаційній владі" і що кожен житель Латвії повинен знати своє місце і роль в русі опору.

Наші інтереси: 

Латвія дбає про свою незалежність.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Володимир Федько's picture

Правильна теза:
"Військова оборона країни, крім усього іншого, повинна ґрунтуватися на психологічній готовності кожного громадянина опиратися окупаційній владі, і кожен житель повинен знати своє місце і роль в русі опору".

Quote:
В документі стверджується, що "військова оборона Латвії, крім усього іншого, ґрунтується на психологічній готовності опиратися окупаційній владі" і що кожен житель Латвії повинен знати своє місце і роль в русі опору.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!