Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Латвія будує стіну на кордоні з РФ

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Латвія приступила до будівництва паркану на кордоні з Росією. Висота огорожі на російсько-латвійському кордоні складе 2,7 метра, не рахуючи колючого дроту

Зміст

Про це 2 березня повідомив начальник Державної служби прикордонної охорони республіки Нормундс Гарбарс.

Він зазначив, що “будь-яку огорожу, за винятком триметрової стіни, можна фізично подолати”. “Цей паркан буде стояти на шляху і змушувати заздалегідь готуватися – наприклад, перерізати або зробити підкоп. Це в свою чергу дасть прикордонникам час, щоб прибути на місце порушення”, – цитує Гарбарса видання Delfi.

У грудні 2015 року повідомлялося, що Латвія приступила до будівництва паркану на кордоні з Росією. Гарбарс уточнив, що загородження направлено на боротьбу з нелегальними мігрантами. “На першому етапі ми вже звели загородження довжиною десять кілометрів в тих місцях, які вважаються найбільш небезпечними і незручними для контролю території”, – розповів він.

Влада планує завершити зведення паркану за чотири роки, а саме загородження на ділянці довжиною 92 кілометри обійдеться бюджету країни в 17 мільйонів євро. Очікується, що паркан буде чергуватися з камерами відеоспостереження і сенсорними системами.

Загальна протяжність Російсько-Латвійського кордону становить близько 270 кілометрів.

 

Наші інтереси: 

Балтійські країни  - приклад для України. У них кордон з Рф значно менший , ніж у нас.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи