Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
1543

Гітлер планував створити незалежну Україну вже у 1938 році

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

"Дев’ять мільйонів мають бути інкорпоровані у незалежну Україну, близько двох мільйонів повернуться до Німеччини й близько одного мільйона будуть приєднані до Литви, включно із мешканцями Вільно та оточуючої його території". Лист анонімного “англійського германофіла Q” до британського Форін Офіс (Foreign Office) щодо найближчих військових планів А.Гітлера, його наміру нападу на Польщу, її поділу й створення незалежної держави України (витяг) - Грудень 1938 р.


“Possible German Intentions” / “Можливі німецькі наміри”
(кінець грудня 1938 р.)

Цей лист був розповсюджений міністром іноземних справ Великобританії поміж членами британського парламенту разом з іншими документами, що увійшли до теки під назвою “Possible German Intentions” (січень 1939 р.). Тут подається витяг з листа, що безпосередньо стосувався України та планів частини нацистського керівництва щодо неї після майбутнього поділу Речі Посполитої. В документі також зазначалося, що останньою датою, що визначена для початку російської кампанії, є червень 1939 р., але при цьому автор листа додає, що німецькі операції у Східній та Південно-Східній Європі розпочнуться десь у квітні 1939 р.

«Гітлер вигадує нові комбінації кожного тижня. Я щойно отримав від дуже високопосадових джерел вірні, хоч і неповні, фрагменти його останнього плану “Похід на Схід”. Адольф Гітлер з непередбачуваною швидкістю розірвав свою колишню псевдодружбу з Польщею і вирішив розділити цю країну на частини. З 32-х мільйонів мешканців Польщі тільки 19 мільйонів залишуться у новій Польщі. Дев’ять мільйонів мають бути інкорпоровані у незалежну Україну, близько двох мільйонів повернуться до Німеччини й близько одного мільйона будуть приєднані до Литви, включно із мешканцями Вільно та оточуючої його території.

Цей додаток до Литви розглядається як компенсація Ковно за заплановану втрату Мемеля, який литовський уряд погодився розглядати в якості плацдарма для певних німецьких дій наступного літа.

Крім Віленської області Польща має втратити: 1) Галичину вглиб близько 50 кілометрів на північ від Львова, включаючи східні польсько-українські райони; 2) повернути коридор Німеччині, який з’єднує кордон Райху по річці Нейсе із південно-східним кутом теперішнього кордону Східної Прусії; відновлений коридор повертає Німеччині Бромберг і Грауденс, проте не місто Торн, ту частину Верхньої Сілезії, котру Польща отримала внаслідок угоди 1921 року.

Ці зміни польської території планується здійснити одночасно з утворенням нової держави України. У справі здійснення вище названих планів Берлін не очікує спротиву крім тих країн, яким загрожує напад. Вільгельмштрассе впевнений, що британський прем’єр-міністр залишить Німеччині свободу рук на Сході та Південному Сході [Європи]». 

Наші інтереси: 

Націонал-соціалістична Німеччина була союзником України, а нинішня ліберальна - її ворогом.

Comments

Володимир Федько's picture

Були такі плани...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Вiктор Нокiд's picture

"Наші інтереси:
Націонал-соціалістична Німеччина була союзником України, а нинішня ліберальна - її ворогом."
1. Чому тоді Міністер закордонних справ Німеччини особисто підтримав усунення Януковича?
2. Чому Німеччина цілком підтримує санкції проти Путіна?

Треба розуміти чинні у сучасній Німеччині механізми функціонування суспільства та держави.

Меркель давно встановила діагноз Путіну: "Він живе в іншій реальності". Коли "в іншій реальності" живе керівник ядерної держави, яка володіє другим у світі ядерним потенціалом із цим треба рахуватися.
Процес знищення економіки РФ просувається вельми успішно.
Текст про це буде.
Тут зауважу тільки, що дефІцит федерального бюджету РФ у березні - 8,7% ВВП, у квітні - 8,6% ВВП.
Зауважте - це від ВВП.
Оцінемо дефіцит бюджету від самого бюджету.
Планові цифри: ВВП РФ на 2016 рік - 78673,0 млрд. руб. Витрати бюджету РФ на 2016 рік - 16098,658 млрд. руб., тобто бюджет РФ складає 20,46% ВВП РФ.
Таким чином дефіцит бюджету від обсягу
самого бюджету РФ складає:
у березні - 42,52%,
у квітні - 40,03%.

Таким чином зрозумілим є вигук Мєдвєдєва у Севастополі, що гршей не має.

Явсе Світ's picture

Україну постійно хтось "створює" ззовні.Тому так і живемо.

У 1931 році українців було 81 мільйон.

Рівно 20 років тому день у день,офіційно завершилося вивезення ядерної зброї із України.

Вірю в те, що розумію.

Володимир Федько's picture

Друже, відносно "81 мільйон" - це технічна помилка в книзі. Я колись витратив декілька днів на пошуки статистики та порівняння. 31 мільйон. І це було до Голодомору!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!