Миро Продум's picture
Миро Продум
  • Visits: 1
  • Hits: 1

Упродовж останніх п’яти років число невакцинованих дітей у Польщі збільшилося в чотири рази

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

За даними Національного інституту суспільної охорони здоров'я – Національного інституту гігієни, 2015 був черговим роком, в якому зафіксовано рекордну кількість відмов батьків у вакцинації дітей. Дискусія на тему доцільності та потенційної шкідливості щеплення дітей спалахнула після однієї з публікацій у медичному часописі «The Lancet», в якій автор, лікар, доводить, що існує зв’язок між вакцинацією "проти кору, епідемічного паротиту і краснухи" та аутизмом. 

У Польщі з кожним роком зростає кількість батьків, які відмовляються проводити у своїх дітей обов’язкову вакцинацію. У 2013 році – таких батьків було більше як 7 тисяч, а цьогоріч – вже майже 17 тисяч.

Експерти наголошують, що нині на ринку безліч книжок, публікацій, статей, які вселяють недовіру до системи імунізації дітей і дорослих.

Наші інтереси: 

Позитивна тенденція, адже вакцинація - це засіб контролю пасіонарності населення і розширення ринку для фармацевтичного бізнесу.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...