Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Публіфоби оголосили війну рекламі в метро

Велика акція нового руху міського протесту, що швидко набирає обертів в Західній Європі, - так званого публіфобства, - пройшла в неділю, 29 лютого, увечері в метро Парижа і ряду інших найбільших мегаполісів Франції.
Озброєні фломастерами і фарбою декілька сотень активістів руху писали на гігантському рекламному панно столичного метрополітену заклики до обмеження реклами, захисту людей від пропаганди ідей масового споживання і глобалізації економіки.

Публіфоби або що «ненавидять рекламу» з’явилися у Франції ще на початку 90-х років в середовищі анархіствучої молоді, що захищала екологічні ідеали. На початок нового століття з поширенням Інтернету рух отримав організаційне оформлення і зараз є одним з найбільш енергійних і масових рухів протесту проти комерціалізації всіх сторін життя. З минулого року публіфоби почали проводити масові акції в метро, торгових центрах великих містах по нанесенню своїх текстів на рекламних афішах. При цьому вони виявляють величезну вигадку і почуття мови і образів, передає ІТАР-ТАРС.

Публіфоби поводяться дуже коректно і не наносять матеріального збитку самим рекламним щитам, однак їх прості і ущипливі лозунги мають самий руйнівний ефект на просування тих види товарів або послуг, які рекламуються на кожному окремому панно. Дії публіфобів вже викликали у Франції реакцію місцевої влади. Так, мерія Марселя ухвалила рішення скоротити на 30% число рекламних панно, що знаходяться на вулицях міста. Насамперед вони будуть прибрані з тих місць, де закривають панораму на море.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...