Portuguese, International translation unavailable for Найдивовижніші податки у світі.

Comments

Миро Продум's picture

Майбутнє - за системами автоматичного збору податків. Принаймні, у Третьому Гетьманаті ми це поставимо на автомат.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Сергій Остапенко's picture

Саме так. І ці відрахування не будуть мати назву "податок".

Хай Буде!

Арсен Дубовик's picture

Байдуже, як це буде називатися! Аби це не була лише словопідміна.
Данина - оброк - дань - панщина - податок тощо.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Миро Продум's picture

Це має бути плата за послуги, які надає держава. Додаткове джерело забезпечення держави (яке може стати головним) - добровільна підтримка громадянами державних проектів шляхом дарування енергії грошима, роботою, матеріальними ресурсами.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Арсен Дубовик's picture

"...добровільна підтримка громадянами державних проектів шляхом дарування енергії грошима, роботою, матеріальними ресурсами."

саме це і має бути основною платою "за послуги, які надає держава". Якщо вона їх не надаватиме, чи надаватиме їх неякісно - навіщо їй за це платити?

Інше питання, як тоді це автоматизувати? Прототипом цього може бути система сплати за комунальні послуги, наприклад через Приват24. Отримав послугу - сплатив за них.
Наприклад, отримав факт (можна й інформаційно - наприклад, від Комітету Захисту Прав Національного Товаровиробника) такого захисту товаровиробника, наприклад стимулюванням чи захистом від засилля імпортних товарів - сплатив.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Сергій Остапенко's picture

У свій час, один з прем'єр міністрів України, Ю.Тимошенко, пропонувала встановити податок з обороту у розмірі 2%. За її розрахунками, цього повинно було повністю вистачити. Враховуючи те, що розрахунки вона робила виходячи з існуючої в той час системи державності в Україні, можна зробити висновок, що це завищена сума податків. Крім того, вона не оприлюднила свої наміри про ряд зборов та обов'язкових платежів. Поряд із цим треба відзначити, що це були прогресивні наміри для України щодо оподаткування. Однак без зміни самої системи державності, за великим рахунком, це не мало сенсу. Але це проблеми правителів існуючої держави і тут ми їх не обговорюємо.
Тут мова йде про акціонерне товариство. Можна назвати його й ігровим акціонерним товариством. В даний час, автоматична система Галія повинна передбачати відрахування у розмірі 1% від обороту галів в системі. Саме про це йде мова. Це і є плата за послуги, які надає система НО, на базі якого створено, в т.ч. і вказане акціонерне товариство. Це і є додатковим джерелом забезпечення НО, цього товариства (яке може стати головним). Це і є добровільна підтримка громадянами-акціонерами-гравцями проектів шляхом дарування енергії грошима, роботою, матеріальними ресурсами.

Хай Буде!

Улько Коломийський's picture

Я вважаю, що податок з обороту дуже добре для теперішньої України , але не для Галії. Мені не подобається те , що податок з обороту - це податок на активність , я за те, щоб Галія заохочувала активність. Я за те , щоб ввести лічильник і рейтинг "обороту" галів і кількості "операцій". Бо може хтось витратить 1000 а одержить 950 - баланс - 50 , а хтось витратиь 51 - баланс - 51. Якщо і запроваджувати якісь податки, що , як повідомлялося акціонери спільно вирішать, то я би пропонував в майбутньому(коли буде запроваджена система купівлі-продажу) "оподатковувати" вивід коштів - наприклад 5%-10% . Якщо Гроші обертаються всередині Галії -(знаходяться на рахунку Корпорації), то напевне на них повинні будуть "капати" відсотки, коли буде значний капітал , які повинні йти на підтримку системи. Тобто створити таку систему, щоб той , хто постійно тримає в Галії кошти мав би перевагу над тим, хто їх постійно то вводить , то виводить, а вже , що людина "накрутить" всередині системи, то все її (вона сама вирішить ,як їх використати) . Також пропоную , щоб була можливість витрачати кошти на конкретні цілі. Тобто крім того що Корпорація буде витрачати кошти на загальні цілі , щоб на сайті був список того , що можна підтримати, і переказати кошти , якщо не назбирається достатня сума, то кошти повертаються , якщо сума більш ніж потрібна , то надлишок повертається у визначеному порядку.
Те що Ви пане Сергію підняли це питання дуже добре , але найкраще , щоб Ви і інші фахівці , якщо такі є , розробили б декілька альтернативних варіантів , описали б їх переваги і недоліки , винесли б їх на обговорення , а вже потім буде прийняте рішення.

Сергій Остапенко's picture

Дякую Вам за виявлену цікавість і участь в вирішенні цих питань!

1."...як повідомлялося акціонери спільно вирішать..."

Так дійсно повідомлялось, так є і так буде.

2."Якщо Гроші обертаються всередині Галії -(знаходяться на рахунку Корпорації), то напевне на них повинні будуть "капати" відсотки, коли буде значний капітал , які повинні йти на підтримку системи."

На цей час всередені Галії обертаються тільки Гали (ними відбувається голосування). Грошові кошти надходять тільки на розрахункові рахунки юридичної особи - Корпорації "ТРЕТІЙ ГЕТЬМАНАТ". Ці кошти витрачаються виключно на сплату податку з надходжень, банківське обслуговування, підтримку роботи і розвитку нашої спільної системи. Вивід грошових коштів із юр. особи - К ТГ, не відбувається і цього не передбачено.

3. "...(коли буде запроваджена система купівлі-продажу) "оподатковувати" вивід коштів - наприклад 5%-10%"...)

Система "купівлі-продажу" передбачає надання нами інформаційних послуг стосовно наявності об'єктів і суб'єктів "купівлі-продажу". Грошові розрахунки між суб'єктами "купівлі-продажу" і сплата передбачених існуючим "зовнішнім" законодавством податків, зборів та інших обов'язкових платежів в бюджет України, знаходиться в компетенції цих суб'єктів.

4. "...хто постійно тримає в Галії кошти мав би перевагу над тим, хто їх постійно то вводить , то виводить,.."

Саме кількість "інвестицій", які відображені в системі в Галах, на цей час і надають перевагу, в т.ч. і при визначені "авторитету" і "харизми". Як вказивалося в п. 2, вивід грошових коштів із К ТГ, не відбувається і цього не передбачено.

5. "...Також пропоную , щоб була можливість витрачати кошти на конкретні цілі..."

Це передбачено статутними документами юридичної особи - К ТГ, у вигляді інвестицій. Правління К ТГ, в межах наданих йому Загальними зборами повноважень, має змогу виконувати ці дії. Послідовність цих дій така: 1) затверджений Загальними зборами загальний бюджетний план К ТГ; 2) наявність пропонуємих: бізнес-плану і інвестиційного проекту, які затверджені рішенням Правління і узгоджені із Наглядовою Радою К ТГ; 3) наявність позитивного Звіту акредитованих К ТГ фахівців - незалежного аудитора або незалежної аудиторської фірми по вказаним бізнес-плану і інвестиційному проекту. З використанням цього Звіту, Голова Правління, при згоді членів Правління, приймає рішення стосовно здійснення інвестицій. Підписує (позитивне або негативне, стосовно інвестицій, Рішення і надає його на узгодження Наглядовій Раді. Особисту відповідальність (дії або бездіяння) за прийняте рішення і здійснення контролю, несе Голова Правління, після підписання ним відповідного Рішення.

6. "...але найкраще , щоб Ви і інші фахівці , якщо такі є , розробили б декілька альтернативних варіантів , описали б їх переваги і недоліки , винесли б їх на обговорення , а вже потім буде прийняте рішення..."

Так це найкраще. Це вже і є початок обговорення. Остаточне рішення може бути прийняте після обговорення і в межах повноважень, які передбачені статутними документами затвердженими Загальними зборами К ТГ і Акціонерного товариства,

Хай Буде!

Улько Коломийський's picture

Дуже дякую за чітку відповідь. Ключовим моментом з якої для мене є:
"Система "купівлі-продажу" передбачає надання нами інформаційних послуг стосовно наявності об'єктів і суб'єктів "купівлі-продажу". Грошові розрахунки між суб'єктами "купівлі-продажу" і сплата передбачених існуючим "зовнішнім" законодавством податків, зборів та інших обов'язкових платежів в бюджет України, знаходиться в компетенції цих суб'єктів".
Хотів би дещо уточнити , що я мав на увазі під пунктом 5: "...Також пропоную , щоб була можливість витрачати кошти на конкретні цілі..." Для прикладу хтось запропонує подарувати книги дитсадку , а хтось обладнання для лікарні , чи на переклад чудової книги , чи підтримку архітектурної пам'ятки і так далі. І щоб ми мали можливість переказувати додаткові кошти , а далі ,так , як я написав. І тоді Корпорація могла би одержувати частину коштів , за організацію їх збору(повернення) і за контроль , чи вони витрачені за призначенням(А можливо лише корпорація буде здійснювати цю додаткову діяльність)
Так от, я і раніше знав , що у мене концептуальне мислення , і мені цікаво подавати ідеї , а вже щоб їх втілювати , то вже потрібні фахівці з технічним мисленням , які знають всі нюанси (технічні, законодавчі ,тощо) Я таким не є , та й мені дуже важко заставити себе думати про технічні моменти , коли в мене в голові вже крутяться інші ідеї.

Сергій Остапенко's picture

"...Хотів би дещо уточнити , що я мав на увазі..."

Так, це можливо.

Хай Буде!

Андрій Ясун's picture

!Десятина! Все, що більше - це від лихого!

Si vis pacem, para bellum

Сергій Остапенко's picture

Згоден. Викладав своє бачення тільки на маленький аспект Бюджетної системи АТ. Своє бачення "Десятини" тут не викладав. Десятина, це особисте бажання... Особисто я дарую Десятину і буду це робити.

Хай Буде!

Миро Продум's picture

Рух енергії в системі повинен вести її користувачів до збагачення. Той, хто збагачується, тобто отримує енергію, платить 1% за надання транспортних послуг. В результаті хто більше отримує, той більше платить.

Зібрані кошти використовуються виключно на розвиток системи транспорту Галії. Тож той, хто більше користується Галією, вкладає більше енергії на розвиток системи. На мою думку, це справедливо.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Миро Продум's picture

Щодо десятини, то насправді це магічний засіб самозбагачення. До його правильного застосування ще треба дорости - див. Коли радіє Всесвіт.

На мою думку, в рамках корпорації можна створити групу (ігрову компанію), члени якої вкладатимуть 10% від своїх надходжень і разом ухвалюватимуть рішення про застосування накопиченої енергії. Можна сказати, що ця група буде зародком Аріянської церкви. Бо десятина - це вже по-справжньому, по-церковному.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Сергій Остапенко's picture

"...На мою думку, в рамках корпорації можна створити групу (ігрову компанію), члени якої вкладатимуть 10% від своїх надходжень і разом ухвалюватимуть рішення про застосування накопиченої енергії. Можна сказати, що ця група буде зародком Аріянської церкви. Бо десятина - це вже по-справжньому, по-церковному..."

Так, це можливо зробити, як для юр.особи- К "ТГ" (в межах зовнішнього і внутрішнього законодавства), так і для АТ "ВБ" ( в межах внутрішнього законодавства).

Хай Буде!

Миро Продум's picture

Всі нові структури створюємо у внутрішньому ігровому просторі. У зовнішньому - тільки тоді, коли без цього неможливо обійтися.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Сергій Остапенко's picture

!Коли ми будемо виконувати дії, які послужать нашому вищому благу і вищому благу усього навколишнього життя, то все можливо!

Хай Буде!