Portuguese, International translation unavailable for Реінкарнація і принцип економії енергії.

Comments

Зоріна Небокрай's picture

Ось така щира правда! Яка сильна стаття! Велика подяка автору! За моду вже нічого й сказати, всі під впливом. І приємно знати, що сьогодні Україна має свою моду, вишиванки молодь бере на ура! Носити вишиті українським стилем речі- сприймають як найкращий одяг, як свято. Я побачила і переконалась. Незрівнянно модна Україна наша!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зоріна Небокрай's picture

Чомусь зовсім не думається, що в "дітей диявола" обмежена свідомість. Чомусь думається, що вони виживають в цьому світі, бо знають, яким чином паразитувати. Виходить, що "божим дітям" швидкими темпами треба позбутись від несвідомості та паразитів. Все перевернути і поставити на свої місця. Нам Бог дав цю силу!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Миро Продум's picture

У дітей диявола є своя наука і культура паразитування. Це все нудота і гидота, але доводиться її досліджувати. Робота в нас така.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Світляна Загребельна's picture

А що робили б сини Божі. коли б не було дітей диявола? Вони потрібні для еволюції, для вдосконалення душі, для розвитку любові... Чи не так?

Я вірю!

Миро Продум's picture

Теза може розвиватися і без антитези. Проте опір антитези примушує Тезу мобілізуватися і розкрити себе у більшій повноті.

Світляна Загребельна wrote:
А що робили б сини Божі. коли б не було дітей диявола? Вони потрібні для еволюції, для вдосконалення душі, для розвитку любові... Чи не так?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Арсен Дубовик's picture

Пора для усвідомлення хитрої роботи «дітей диявола» зробити «даунгрейд» «дітей Божих» "нехитрими способами" долучити й ці:

Револьвер / Revolver (2005) - дивимось і шукаємо друге дно wrote:
  • Найбільший ворог сховається там, де ти найменше будеш його шукати.
  • Його схованка буде там, куди тобі найменше схочеться йти.
  • Найбільша афера диявола полягає в тому, що він тебе переконав, наче він – це ти, отже, знищуючи його, ти знищуєш себе.
  • Якщо ти спробуєш знищити його, щоб врятувати людей, вони спробують знищити тебе, щоб врятувати його.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Сергій Ждан's picture

Концепція енергозбереження природна і зрозуміла, але і інші думки:
1. Втілення відбувається почергово на Сході, де превалює духовність. і на Заході, де посилені цивілізаційні цінності. Бо приклеїтись можна і до першого, і до другого, але обидва варіанти мають певні ризики.
2. Втілення відбувається не лише для безхмарного життя, але також для виховання і освіти.
3. Не завжди робить свій вибір сама сутність, бо у неї є свої наставники і учителі. чия думка теж враховується.
4. Родинна Рада може існувати і "на небі", де кожний зі втілених залишає певну частину своєї енергії. Тому рішення буває соборним.

Все починається з Любові.