Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Поява нової легенди — Audio-Technica m50xbt

Навушники Audio-Technica m50 по праву можна назвати легендарним пристроєм, адже спогади про них ще довго жевріли в пам'яті їх власників.

Студійні навушники Audio-Technica m50 видавали чудовий звук, при цьому були преміальною оформлені як зовні так і внутрішньо, не відходячи від традицій компанії. Поява Audio Technica m50xbt стало для всіх сюрпризом, і спочатку новинка засмутила фанатів.

Ніхто не вірив в те, що бездротові навушники зможуть продовжити спадщину легендарної моделі, й швидше за все виявляться черговою другосортної бездротової гарнітури, але насправді все виявилося не так. Далі ми розглянемо не тільки Audio Technica m50xbt, але і їх попередників щоб зрозуміти, чи не повернула настільки відома компанія у сфері створення професійної аудіо техніки не туди, почнемо!

609545e1033b4.jpg

Audio Technica - назад до джерела

Кращим з прикладів для порівняння двох різних поколінь пристроїв стануть навушники Audio Technica m50, що зібрали навколо себе тисячі вірних фанатів, не готових відмовитися від якості звучання цієї моделі та новинка, Audio Technica m50xbt, з якою не все так просто. Це порівняння ми почнемо з комплекту поставки, якості звучання й ергономіки, а в кінці підіб'ємо підсумки.

Комплектація пристрою

Комплект поставки не надто то змінився в порівнянні з легендою, за виключення появи ДУ пульта. Коробка повідомляє нам, що пристрій може працювати за допомогою акумулятора близько 40 годин, що не може не радувати користувачів, які полюбляють довго і часто слухати музику. В іншому ж, комплект поставки абсолютно ідентичний до легендарних Audio Technica m50.

Зовнішній вигляд

У цьому питанні компанія Audio Technica постаралася максимально порадувати фанатів, позиціонуючи модель не як щось нове, а як ідейне продовження легенди. Зовні навушники абсолютно нічим не відрізняються від Audio Technica m50, за винятком відсутності проводу який завдяки бездротовим технологіям вам більше не знадобиться.

Відсутність дроту дозволяє вам розширити функціональність гаджета, адже тепер це не просто навушники для насолоди музикою. Ви можете гуляти в них, їздити в метро і все це не боячись що провід десь зачепиться і ваші улюблені навушники зустрінуться з твердою землею в найгірших обставинах.

6095467c2094f.jpg

Якість звуку

Передумови до якості звуку і домисли щодо відтворення аудіо були побудовані фанатами не на порожньому місці, адже як ми знаємо, провід завжди передає сигнал краще. Попри це, Audio Technica m50xbt відмінно відіграють всі частоти, а особливо бас. З іншого ж боку навушники позбулися божевільної деталізації Audio Technica m50, чого швидше за все може не вистачити досвідченим фанатам й колишнім власникам цієї моделі. В цілому, якщо ви ніколи не володіли Audio Technica m50, то звучання цих навушників здасться вам ідеальним, особливо в порівнянні з конкурентами.

609546866650d.jpg

Підіб'ємо підсумки

Компанія Audio Technica намагається йти в ногу з часом і продовжувати свою спадщину, даючи легендарним моделям нове життя за допомогою нових технологій. Попри те, що Audio Technica m50xbt дещо відрізняються за звучанням від своїх попередників, що стали легендою у світі навушників — їх якість все ж не тільки не поступається, але й у багато разів перевершує конкурентів. Тож якщо ви пошуках якісних навушників, здатних подарувати вам весь спектр емоцій від улюблених композицій — ви можете сміливо купувати навушники Audio Technica m50xbt, а знайти цю модель як і її конкурентів ви можете в каталозі інтернет-магазину Soundmag або в одному з наших шоурумів в Дніпрі та Києві. Купуйте тільки оригінальні девайси та насолоджуйтеся якісним звуком разом з Soundmag.

Наші інтереси: 

Корисні новинки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Soundmag -- гарні хлопці. Але ж принципово відмовляються спілкуватися Українською. Може то лише мені так щастило?

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Soundmag -- гарні хлопці. Але ж принципово відмовляються спілкуватися Українською. Може то лише мені так щастило?