Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 167
  • Hits: 178

Борис Джонсон приїхав до Києва наступного дня після візиту Макрона, Драгі та Шольца

Категорія:

Спецтема:

Славний друг України прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон 17 червня знову побував в Україні. Це вже його другий візит в Україну з початку повномасштабного російського вторгнення. Вперше він приїздив до Києва потягом 9 квітня — теж без попередження заздалегідь.

220618dzhonsonzelenskyy-1.jpg

Борис Джонсон: "Добре знову бути в Києві"
Борис Джонсон: "Добре знову бути в Києві"

Борис Джонсон написав радісний твіт і розмістив відео, до якого написав: "Українському народу: Великобританія з вами, і ми будемо з вами, поки ви остаточно переможете".

"Багато днів цієї війни довели: підтримка України з боку Великої Британії тверда й рішуча. Радий знову бачити в Києві великого друга нашої країни Бориса Джонсона", — написав Володимир Зеленський.

Президент України також відзначив: "Наші переговори з Борисом Джонсоном сьогодні, як і завжди, були максимально щирими та предметними. Говорили про необхідність збільшення постачання важкої зброї та систем протиповітряної оборони, економічну допомогу, санкційний тиск на агресора, гарантії безпеки для нашої держави. Готуємося до відбудови України після нашої перемоги. Сумнівів, що ми її здобудемо, у нас нема".

Зеленський також виклав відео прогулянки з Борисом Джонсоном. Вони відвідали Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир, побували на Михайлівській площі, де зараз виставлена знищена військова техніка російських окупантів.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи