Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач

Жовто-блакитний - національний прапор України

Ми, небайдужі, чесні, конструктивні й відповідальні громадяни України, гуртуємося під національним жовто-блакитним прапором. Жовто-блакитний прапор — символ нашої єдності в намірі збудувати собі і своїм дітям достойне, розумне і комфортне суспільство.

Давно і ні для кого з нас не є таємницею те, що держава під синьо-жовтим прапором, звана «Україною», не була, не є, і, за усіма ознаками, не збирається бути тою Україною, що її омріювали, носили в серці, будували в поті чола покоління предків, тою Україною, в боротьбі за яку проливали вони свою кров.

Розбудована з радянської соціалістичної республіки партноменклатурою і чиновництвом, напівкапіталістична квазідемократія за 20 років існування не відповіла належним чином на жоден виклик доби, не розв’язала жодної проблеми, не забезпечила нічого крім створення надбагатств для панівної меншості і безвихідного приниження та отупіння для переважної більшості.

Від виборів до виборів прогресують методи цинічної узурпації влади і привласнення народного майна і простору. Ці методи мають одну спільну рису: правила гри постійно змінюються і не є однаковими для всіх. І щоразу меншість «своїх» наживається на черговій зміні правил, а більшість, яку вони тримають за дурнів, втрачає. І ще одна річ повторюється: хто б не приходив до влади, їхні апетити зростають, успадкований від СРСР режим внутрішньої окупації зберігається. І він почався ще до «історичного матеріалізму».

Схоже, що цю недолугу УРСР 2.0 немає сенсу лікувати, пора відкинути її, залишивши в минулому її ідіотичну систему влади, шизофренічне законодавство, збочену свідомість, внутрішньоокупаційну державність і перевернутий прапор, аби побудувати нову Україну, за яку не буде соромно перед собою і майбутніми поколіннями.

Наш прапор‭ — ‬жовто-блакитний‭!

Ми, небайдужі, чесні, конструктивні й відповідальні громадяни України, гуртуємося під національним жовто-блакитним прапором.

Жовто-блакитний прапор — символ нашої єдності в намірі збудувати собі і своїм дітям достойне, розумне і комфортне суспільство.

Жовто-блакитний прапор — символ нашої взаємоповаги, нашого розуміння того, що різні погляди необхідні для знайдення рішень, різні церкви моляться до одного Бога, різними мовами співають пісень над колискою нашого майбутнього.

Жовто-блакитний прапор — символ нашої переконаності, що лише разом, підтримуючи одне одного і не соромлячись вчитися одне у одного, ми стаємо непереможною силою, нацією, Україною.

І на оновленій землі
врага не буде супостата,
а буде син і буде мати,
і будуть люди на землі.

Якщо ви поділяєте це розуміння ситуації в країні, і усвідомлюєте весь масштаб дебілізації суспільних процесів під егідою «держави» – використовуйте, де тільки можливо, жовто-блакитний прапор.

Найлегше і найпростіше – встановити собі на аватарку в блогах, соціальних мережах, в месенджерах (Gtalk, Skype, ICQ) жовто-блакитний прапорець. На своєму сайті ви можете поставити прапорець із лінком на цей сайт – і поширювати слово далі.

Ви можете робити нашивки, шеврони на верхній одяг з жовто-блакитним прапором, або вішати на одяг значки.

Якщо у вас є авто, ви можете демонструвати жовто-блакитний прапор під лобовим склом автомобіля.

Якщо ви берете участь у мітингах, акціях протесту чи інших публічних заходах – використовуйте правильний, жовто-блакитний прапор.

Ви можете винайти інші, можливо й ефективніші способи демонстрації національного прапору.

Не забувайте, теперішній, синьо-жовтий прапор є символом держави, яка несе Україні деградацію і рабство – фізичне й розумове.
 


В тему:

У Києві, Харкові та Львові підняли жовто-блакитні прапори: «Це символ нової, розумної України»

Нумерологія і символіка Переходу

Жовто-блакитний Вогнебог – прапор Третього Гетьманату

Символіка — це програма майбутнього
 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...